Invisalign – правоальтернатівнимі

Зовнішність людини і особистості є багато спільного з зубами людини. Люди з кривою посмішкою і прогалини між зубів не добре виглядати, а також низькі на впевненість у собі. Це коли люди хотіли йти в зубі лікування, з тим щоб підвищити їх номінальної вартості, а також посмішка значення. Найпростіший спосіб йти в металеві брекети.

Але металеві брекети не є привабливими, оскільки метал видно і, отже, не рекомендується в даний час. Сама думка про те, металевих проводів і кронштейнів в рот дійсно засмучує. Звичайні дужки запобігти багато людей встановлюють свої зуби прямо. Invisalign є довгоочікувана альтернатива звичайної підтяжки якому прозора акрилова суміщення надаються.

Invisalign прив’язана до багатьма професійними косметичними стоматологами, щоб встановити прямі зуби і принести гарну посмішку на своє обличчя. Invisalign надає ясно дужки, і це допомагає багатьом людям, які страждають від переповнених зубів, а також люди з малими щелепами. Invisalign ясно брекети в річ в косметичній промисловості стоматології, так як люди раді отримати назад свої природна посмішка без необхідності використовувати ці традиційні металеві скоби.

Багато хто з нас не хотів би йти в метал квадратні і фігурні дужки, оскільки вони стають чорними з часом. Ніхто не хотів би, щоб покрити свої гарні зуби з металом. Неправильні зуби і не так добре посмішка може дійсно збити упевненість в собі людини. Але з Invisalign, все встановлено прямо. Invisalign забезпечує послідовність суміщення, який допомагає в зміщення зубів і робить їх прямими без використання металу. Ці суміщення прозорою і, отже, люди носити їх не відчуваю себе свідомим про те, щоб їх використовувати.

Процедура досить проста. Домовитися про зустріч з вашим косметичного стоматолога, зрозуміти, чого очікувати від лікування, а також перевірити інші варіанти лікування, якщо такі є. Стоматолог потім приступить шляхом прийняття зубів враження і відправити його через Align Technology. Процедура, використовувана в складні і високі тривимірної візуалізації прийнятих наступні інструкції косметичний стоматолог. Серія капи встановлено таким чином, щоб гарантувати, що зуби зміщені і розташовані. Косметичний стоматолог потім працює на випрямляч.

Invisalign суміщення потрібно носити принаймні протягом 22 годин щодня. Вони можуть бути видалені під час їжі або чищення зубів і потім встановлюється назад. Функція кожного Invisalign випрямляч є забезпечення того, ви отримуєте прямий посмішкою. Окремі Invisalign випрямляч необхідно носити протягом 21 днів і після цього періоду повинна бути відповідно замінені. Як тільки ви вже пройшли лікування, ви можете бути впевнені в прямій і чарівні посмішки, не піддаючи клопоту звичайні брекети. Найголовніше полягає у виявленні професійних косметичних стоматолог і призначити зустріч.