прикидатися

Як і бронзовим поглядом, але не хочете витрачати виснажливих годин на сонці? Ось рішення. Цілий ряд кремів і лосьйонів, які дають вам, що ідеальний сонце поцілував тон без опіків і веснянками.

Літо в самому розпалі, і химерні повороти жінки на думці плавали легкі, повітряні одягу. Але перш ніж вона може зробити це, вона повинна прийняти довгий, важкий дивиться на неї ногами. Чи готові вони бути напоказ? Чи добре вони відшліфована, гладка і достатньо сонця поцілував? Вам не доведеться витрачати довгі години на сонці тостів ногах коричневі. Трохи самостійно шкіряника здається рішення.

Ринок насичений тьмяні кожум’яки різних цінових і формул. Який вибрати? І як ви переконаєтеся, що ви будете виглядати бронзовий, чи не забій?

Тут дуги 10 порад від (зараз) автозагара вентилятора:
+ По-перше, позбутися від мертвої шкіри. Використовувати продукт, який ніжно скраби, і не забудьте ретельно просушити після душу.
+ Одноразові рукавички при застосуванні крему для засмаги, щоб зберегти ваші долоні і нігті від фарбування.
+ Є старий халат або рушник на руку. Вам потрібно буде носити те, що ви не дбаєте про на годину (и) Таннер сушіння.
+ Є хороший друг, на руку. Ви будете потребувати допомоги з вашій спині та інших важкодоступних місцях.
+ Зверніть увагу протягом всього процесу. Торкайтеся свого обличчя внаслідок нещасного випадку, і у вас є два тижні пояснень перед вами.
+ Лосьйони легше працювати, ніж спреї, тому що у вас є краще уявлення про те, де саме ви претендуєте продукту.
+ Виберіть продукт, який триває з натяком на колір, так що ви можете бачити, що ви робите. Прочитайте етикетку і ретельно формула тоновані.
+ Використовуйте чверть розміру ложкою або менш для покриття нижньої частини ноги, і стільки ж на стегно. Використовуйте надлишок лосьйону для покриття коліна і стопи. Ці області затемнити більш легко, так що використовуйте Таннер економно. Якщо ви сумніваєтеся, використовувати менше.
+ Рідше використовуйте на нутрощах руки і пахви. Всім-всім, абсолютно однаково засмага буде дати подивитися Барбі пластику.
Заздалегідь перевірте виріб частина вашої шкіри і, перш ніж взяти його громадськості. Одна заявка буде тривати близько 1-2 тижнів.