лицьової лінії і зморшки

Лінії і борозни і зморшки – клінічно називають зморшки – типові старіння шкіри і відносяться до нерегулярних потовщення дерми в поєднанні зі зменшенням кількості води, що проводяться епідермісу.

Генетичні тенденції, фототипи шкіри, вплив умов навколишнього середовища і способу життя є одними з факторів, які можуть впливати на ступінь тяжкості цих, здавалося б тривожні зміни в зовнішності людини.

Крім природних процесів старіння, такі чинники є найбільш поширеними є винуватцями – час слід зазначити, що деякі причини просто неминучі: сонячних променів, скорочення м’язів, гравітації, операції, травми, акне, дискоїдний вовчак (шкірні захворювання з тенденцією шрам), куріння і вплив екологічних токсинів, таких смогу і пилу.

З лініями, часто ступінь нерівномірності та асиметрії, так як люди, як правило, посміхатися, посміхатися або хмуритися більше на одній стороні, ніж інші, або, як перевагу спати на правій або лівій щоці.

Борозни насправді більш глибоких зморшок і клінічно класифікуються або як динамічний або статичний. Динамічні лінії з’являються з рухом м’язів обличчя. Зрештою, однак, стати динамічними лініями статичних ліній і буде поверхня, постійно і жорстко, незважаючи на м’язові рухи.

Поширена форма борозен ніг включають ворону, яка з’являється навколо очей через посміхається і діяльності повіку м’язи, мімічні зморшки, яка виникає на лобі через скорочення лобової м’язи при підйомі брів, і, насупившись лінії, які розвиваються між брови через скорочення м’язів Гофрувальні supercilii і Procerus м’язів, коли сердиться або концентрації.

Інший неприємний проблеми старіння провисання шкіри. Зменшення жирових клітинах під шкірою, втрата колагену і еластинових волокон і тяжкості, що призводить до слабкої тканини провисати є факторами, які призвели б до слабкість шкіри, або опущені. Частини обличчя, що провисає і сумки включають лоб, верхні і нижні повіки, очі (представляється порожнисті), щоки, necline, мочки вух, кінчик носа і верхньою губою.

Дерматологи та косметичні хірурги використовують два прийнятих класифікацій ‘стадій старіння.

Класифікація Glogau описує: М’який – кілька зморшок, практично не вимагає макіяж для покриття, помірні – початку зморшки, жовтий колір обличчя, потрібно небагато макіяжу; Додатково – стійких зморшок, пігментації шкіри зі зламаною кровоносних судин і сонячні кератоз, часто носить зробити -до, і, Серйозний – важка складок і борозен, сонячні кератоз, часто носить макіяж, але вона не може приховати вікові зміни.

З іншого боку, Фіцпатріку лицьової лінії відноситься до ступеня складок з акцентом на області навколо рота і очей: Клас I – дрібні зморшки; Клас II – штраф до помірно глибоких зморшок і помірна кількість рядків, і, Клас III – дрібнозернистого і глибоких зморшок, численні лінії і, можливо, надлишкових складок.

Сьогодні в області косметичної хірургії догляд і розробила передові технології та інновації чудового для вирішення цієї проблеми на зморшки, лінії і борозни. Молодий вигляд і поліпшені особи не далеко приніс.

Кращі результати можуть бути отримані з спектр косметичних процедур, доступних сьогодні. З актуальних ретиноїди і омолоджуючі формули накачуванні вітаміни, альфа-гідрокси кислот і різних рослинних екстрактів різних методів омолодження в тому числі хімічний пілінг, дермабразія і термаж.

Імплантати у вигляді тимчасового або постійного наповнювачів або трансплантатів може підняти окремі лінії і борозни. Ботокс ® лікування може паралізувати м’язи, які відповідають за лінії похмурого погляду, гусячі лапки і лінії лоба. Тим часом, косметична хірургія піклується про провисання тканин шляхом використання різних методів підтяжки обличчя.