Orovo, легкий шлях до поліпшення здоров’я

Коли я почув про доктора Pericones відкриття 10 суперпродуктів, розміщені на ток-шоу Опри Уїнфрі в “10 років молодше за 10 днів”, я відразу ж хотів спробувати випробувати себе. Після складання списку цих 10 суперпродуктів я відправився, щоб знайти їх. Це має бути досить просто, правда? Після відвідин 3 різних продуктових магазинів, я тільки зібрав близько половини і зрозумів, що завдання буде важче, ніж я спочатку можна було уявити!

Я думав, хтось повинен цю суміш розлити в пляшки і продавати його як окреме доповнення! Потім я дізнався, що хтось уже був. Дружина генерального директора Orovo випадково опинився у цього дня і вирішив взяти на себе завдання по включенню ці продукти в свій раціон протягом 10 днів. Виглядати молодшим це питання сприйняття, але що було, були вимірні фунтів і акне вона втратила в цьому процесі.

Щоб включити ці суперпродуктів з усього світу в ній і інші дієти, вони створили Orovo харчові добавки з високою якістю екстракти з цих 10 суперпродуктів. Поєднання цих екстрактів зеленого чаю і видалення зморшок, Orovo був розроблений, щоб допомогти людям реалізувати свої цілі здоров’я – будь то, щоб схуднути, Детокс їх тіла, поліпшити їх шкіри або просто стати спільною здоровіше.