методи видалення волосся на різних частинах тіла

Є так багато різних видів епіляції, але що може працювати на одній частині тіла не може працювати на інший, деякі з них вимагають більш щадними методами, а інші потрібно щось жорстке. Від гоління і воском для епіляції і вищипування, ось керівництво до того, що вид епіляції краще всього підходить для кожної частини тіла.

Ноги
Є так багато можливих методів видалення волосся на ногах так чому б не перевірити деякі з них і вибрати свій улюблений. Вологе гоління, як правило, найпопулярніший, тому що це легко зробити, і дає хороший гладку поверхню, тоді як електрична бритва ідеально підходить для швидкого гоління, якщо у вас немає часу. Багато жінок також хотіли б воском ноги через результат вона дає з гладкою і довговічною обробки. Епілятори мати такий же ефект, як віск, а крему для видалення волосся розтопити волоски з коренем, як і вологе гоління.

пахв
Ви, напевно, кращий дотримується для гоління пахв, тому що звичайно не багато волосся і тому, що поверхня дуже мала. Вологе гоління дасть чисту обробку, а ви завжди можете використовувати електробритва для швидких результатів.

Лінії бікіні
Як лінії бікіні є чутливою області, щоб видалити волосся ви повинні дбати всі, що техніку ви зважитеся на. Найбільш ефективною епіляції лінії бікіні є воском, так як це дає чистий гол видалення волосся з коренем. Хоча зростаючий може бути болючим спочатку, тим більше ви повинні це зробити менш болючим воно буде. Для швидких результатів, вологе гоління є кращою технікою, але постарайтеся, щоб не переходити однієї області занадто багато разів, і завжди використовувати піну для гоління або альтернатива. Знову ж, використовуйте маленькі ножиці, щоб прибрати територію, якщо це буде необхідно.

Брови
Звичайно, більшість жінок будуть використовувати пінцет, щоб зривати брови, так як це не тільки швидко і зручно, але і дає найбільш певну форму і точність. Якщо ви хочете обрізати назад волосся на бровах, використовувати деякі маленькі ножиці для видалення безпритульні волосся. Threading це нова техніка, яка має аналогічні результати, але використовує невеликі теми, щоб видалити волосся і здійснюється в салонах. Деякі жінки люблять, щоб їх брів воском, хоча це має більш довгострокових результатів воно не може дати достовірність вищипування і, можливо, більш підходять для використання в середині брови, а потім підфарбовування за допомогою пінцета.