Як можна запобігти багато проблем, які виникають у ваших руках

Догляд за руками може здатися простим, однак більшість людей не турбує, що додаткові витрати трохи часу, необхідного для догляду за ними. Зазвичай люди асоціюють тріщини, витріть руки зимовий, однак проблеми можуть з’явитися в будь-який час року, навіть якщо вони є більш уразливими в зимовий період.

профілактика краще лікування

Запобігання ваші руки від сухості або болю, на сьогоднішній день є кращим способом, щоб захистити їх. Багато умови руку, важко піддаються лікуванню як тільки ви їх. Такі умови, як псоріаз, екзема, контактний дерматит і, дійсно незручні, і вони можуть зайняти багато часу, щоб позбутися від. Ви дійсно будете знати про це, якщо в підсумку ви отримаєте стан, схожий на ті,!

Сухі руки часто основною причиною проблеми рукою. Кращий спосіб перемогти це зволожувати щодня, іноді навіть два рази на день. Причини сухості зазвичай включають в себе рідину для миття посуду, миючих засобів і хімічних речовин, які можна знайти в більшості побутові чистячі засоби і навіть над мити їх може призвести до їх стало сухим.

Багато професій викликають особи руками висохнути, такі як робочі місця, які пов’язані розірвавши картону на щоденній основі, навіть обробка кольорів може зробити ваші руки висихають. Так що, якщо ви знаєте, у вас є робота, яка ставить руки під постійним тиском, переконайтеся, що ви піклуєтеся про них, змочивши їх так часто, як це можливо.

Якщо ви постійно мити посуд у себе вдома, чому б не попросите кого-небудь в сім’ї взяти на себе? Можливо, ваші діти або ваш чоловік / друг може зробити їх пару раз на тиждень? Це дозволить скоротити ризик впливу води, і тому буде тримати ваші руки м’якими.

Якщо у вас немає добрих і щедрих сім’ї однак, ви повинні завжди носити захисні рукавички кухні. Багато людей рекомендують, поставивши зволожувач на ваших руках, перш ніж покласти рукавички, таким чином тепло вбирає зволожуючий більше в руках.

що найкращі продукти для зволоження займаєшся?

Залежно від стану, якою рукою у вас дійсно є, вам будуть потрібні різні зволожуючі креми для кожного з них. Як правило, зволожувачі містять отшелушивающие інгредієнти, які дійсно допомагають з сухою, лускатої умов, таких як дерматит. Інші називаються зволожувачами, які тримають більше, ніж їх вага у воді, в шкірі.

Якщо у вас є відкрита рана, ви не хочете використовувати активний зволожуючий крем, так як це дійсно жалять. Однак, якщо ви страждаєте від товстої, сухий і потрісканою шкіри, активний зволожуючий безумовно для вас! Завжди пам’ятайте, нанесіть зволожуючий крем після миття рук і посуду.

Інші форми зволожувачі включають інгредієнти, такі як гліколева кислота і молочна кислота. Вони дійсно допомагають, щоб пом’якшити шкіру і отшелушивают важко, епідермісу. Сечовина є іншим інгредієнтом, і що є зволожувач який дійсно допомагає для зволоження шкіри.

Багато людей використовують продукти з сечовиною в них, у ванній, і які дійсно можуть допомогти, щоб захистити шкіру і залишити її м’якою і гладкою почуття. Можна навіть комбінувати всі три компоненти, щоб створити кінцеву зволожувач для тіла.

деякі загальні проблеми, які можуть виникнути

Якщо ви не захищаєте ваших руках є кілька проблем, які можуть виникнути. Міхурів і тріщин кінчиках пальців можуть обидва бути дуже болючим. Наші пальці мають найбільш нерви в них у руках, і тому, якщо ви в кінцевому підсумку з тріщинами пальців, це може бути неймовірно болючим.

Бульбашки також може бути проблемою, і вони є ознакою підвищеної запалення. Це часто робить їх справді свербіж, і вони в кінцевому підсумку розщеплення, знову ж таки, дуже боляче.

Інші умови ви можете в підсумку включати екзема і псоріаз, як згадувалося раніше. Як позбутися від цих проблем може стати кошмаром, так що це дійсно у ваших інтересах, щоб запобігти будь-яку з них від відбуваються в першу чергу.

Це дійсно не займе багато часу, щоб захистити наших руках, і це не повинно бути занадто дорогим. Усього кілька хвилин кожен день, і ви могли б захистити ваші руки від різних проблем.