Ліпосакція не план втрати ваги

Багато людей вважають час ліпосакції, щоб видалити зайвий жир зі свого тіла. Ліпосакція, як правило, роблять райони навколо стегна, сідниці і черевної області значно менше. Навіть якщо Є Переваги Як операції з видалення жиру, воно не повинно розглядатися як план втрати ваги в пластичній хірургії.

При виробництві цієї процедури, ви можете пройти або припухлі техніку або ультразвукового методу ліпосакції, щоб видалити небажані люди tissue.More використовуєте припухлі техніку, оскільки там менше синців, так як лікар використовує маленьку трубку, яка називається канюлі. Лікар також використає хімічну речовину, яка скорочує кровотечею і потім закриє рану.

До зазвичай десять фунтів можна видалити за допомогою suction.The ультразвуковий метод ліпосакції дозволяє хірургам для видалення жирової тканини з області, які важко піддаються лікуванню. Бажано слід поговорити з лікарем про ваші варіанти і вибрати найбільш відповідний метод для вашого тіла.

Ліпосакція є відносно безпечним при виконанні хорошого пластичного хірурга, але у нього є ризики і побічні ефекти. Іноді може наступити смерть, особливо якщо він не виконується досвідченим хірургом, але це буває рідко.

Перед проведенням операції, ви повинні пройти медичний огляд, щоб вирішити, якщо ви досить сильні, щоб пройти процедуру. Набряки, синці і рубці можуть тривати протягом декількох тижнів, але здебільшого ви повинні бути в змозі повернутися на роботу і відновити вашої повсякденної діяльності. Існує завжди ризик зараження так хірург повинен звернути особливу увагу, щоб забезпечити всі рани чисті і також призначають антибіотики.

Ліпосакція не слід розглядати в якості лікування втрати ваги, почасти тому, що небажані жирові відкладення, які були видалені іноді може повторитися, але не обов’язково в тому регіоні, де спочатку взяті. При спробі скинути зайву вагу, операція повинна бути останньою альтернативою.

З кожної операції завжди буде певний мінімальний ризик. Якщо ви знаходитесь на території або поблизу вашого нормальної ваги, з локалізованим ділянок жиру, ви побачите самі драматичні результати. Ті, з пружною, еластичною шкіри знайде, що їх шкіра відновлюється краще з процедури. Будь-яка людина із захворюванням, такі як діабет, не є ідеальним кандидатом для операції з видалення жиру. Пацієнт повинен спробувати всі інші варіанти перш, ніж вибрати для цієї операції.

Крім того, пацієнти повинні розуміти, що ця операція не є повністю ефективним у зниженні прояви целюліту. Є багато причин для целюліту, багато з яких операція не може змінитися, такого віку, генетики, статі і товщину шкіри. Ліпосакція може звести до мінімуму появу целюліту, тому що вона видаляє жир, але не може усунути його повністю.

Операції з видалення жиру видалить жирові клітини з певних ділянок тіла, і ці клітини не повернеться. Тим не менш, ви все одно повинні дотримуватися здорової дієти і фізичних вправ, тому що залишилися жирові клітини може збільшитися, що призводить до збільшення ваги у всіх областях тіла. Навіть з ліпосакції, здоровий спосіб життя є обов’язковим.

Ліпосакція повинна бути останньою опцією й інші варіанти, як дієта і фізичні вправи повинні бути ваш перший крок до схуднення. Однак, якщо ви вирішите, що ця процедура підходить, важливо знайти лікаря, який має досвід і відданість справі необхідно забезпечити безпечні та якісні результати.