Hoodia

що Hoodia gordornii?

Hoodia Gordonii з P57, рослина, що, хоча вона виглядає як кактус, насправді “соковиті”, який росте в пустелях високого регіону пустелі Калахарі в Південній Африці. Сан у пустелі Калахарі – плем’я мисливців-збирачів з 27 000-річної історії та культури за допомогою місцевих рослин у лікувальних цілях використовували рослина Hoodia протягом століть, щоб допомогти захиститися від болю, голоду і спраги, коли бушменів зробив тривалих поїздок в пустелі.

В інтерв’ю ABC News, Андріс Steenkamp, ​​представник народу сан, сказав: “.. Я дізнався, як з’їсти його від прабатьків Це моя їжа, мої води, а також ліки для мене Саїд Steenkamp:” Ми Сан- використовувати установку під час полювання, щоб боротися з болем від голоду і спраги “.

* Hoodia Gordonii (Xhoba) є соковиті (кактус як) рослина, що росте в пустельних районах Південної Африки (Намібії, Анголі і Ботсвані).
* Протягом тисяч років, у Сан-бушменів пустелі Калахарі використовували Hoodia Gordonii протистояти голоду і спраги, коли вони позбавляли їжі на далекі експедиції полювання в пустелі.
* Не всі члени сімейства Hoodia рослин є біологічно активними. Hoodia Верховного проводиться з видів Hoodia Gordonii, який був використаний в харчовій ланцюга незаможних людей пустелі Південної Африки.
* У 1930-х голландський антрополог виявив використання Hoodia Gordonii в Сан-бушменів. Бушмени використовували Hoodia як продукти харчування і засобів до існування під час кочовий полювання.
* Hoodia Gordonii, як повідомляється, забезпечують відчуття настороженості, і це також може мати властивостями афродізіака.
* Hoodia повідомлялося в Сан-бушменів для придушення апетиту і голоду, і це було підтверджено наукою.

Hoodia Gordonii цілком природно – це не наркотик, і не має стимулюючі властивості.

Яким Hoodia працює?

Існують різні види Hoodia, але зміни Gordonii є єдиним, який містить всі природні придушення апетиту. Цей тип Hoodia містить молекулу, яка має аналогічний ефект на нервові клітини, як глюкоза, і одурює мозок в почуття повноти. Результати клінічних випробувань на людині у Великобританії показують, що Hoodia може знизити апетит, сотні калорій в день або більше.

* Наукові дослідження існують на компоненти Hoodia Gordonii про те, що вона має пряму дію на центральну нервову систему.
* Молекули в Hoodia Gordonii може імітувати дію глюкози на нервові клітини в гіпоталамусі мозку.
* Hoodia може обдурити тіло, думаючи, що це «задоволені» або «повний». Це може допомогти апетит узбіччя і калорій в раціоні може бути зменшена.
* Hoodia не містить небезпечні молекули стимулятор.
* Hoodia є потенційним додаток до модифікації поведінки для контролю ваги.
* Hoodia може бути використана за допомогою вправ і зміни способу життя для контролю ваги.
* Жоден серйозний або шкідливі побічні ефекти Hoodia Gordonii не надходило. Його присутність в африканському харчового ланцюга протягом багатьох років надає прецедент безпеки

Для більш інформації про це виняткове і природного голоду різак, будь ласка, відвідайте мій блог:
http://burn-fat-fast.blogspot.com/2006/09/hoodia-gordinii-natural-hunger-cutter.html

Мій основний сайт з також інші цікаві статті:
http://burn-fat-fast.blogspot.com