як отримати м’яку шкіру – знайти правильні продукти

Подивимося правді в очі. Незалежно від того, скільки віри ви поклали в продуктах, що розробляються основних косметичних компаній, їх формули не відповідь на питання, як отримати м’яку шкіру. Продукти, які ці компанії надають вам з дуже низької якості, і вони були протягом десятиліть. Більшість косметичних компаній просто не надаючи вам інгредієнти потрібно для більш м’якої, гладкої шкіри.

Ідеальний інгредієнтів для досягнення зморшок, оновленої шкіри, які ви хочете всі приходять від природи. Які ваші продукти повинні містити, якщо ви збираєтеся досягти красивої шкіри, які ви хочете є сполуки, такі як білкові комплекси, ферменти і рослини, отриманого олії, віск і екстракти. Ці інгредієнти, які буде проводити помітні і стійкі зміни у вашій зовнішності.

Основних косметичних компаній, здається, з переконання, що, як отримати м’яку шкіру за допомогою формул первинних складаються з хімічних речовин. Велика частина інгредієнтів ознаками в їх формулою є синтетичними, а не здоровим, природних сполук, які вони змусити вас повірити, що ви отримуєте. Я б сказав, що принаймні 90% того, що відбувається в середньому формула догляду за шкірою хімічно заснований.

Страшне про ці продукти, що багато хімічні речовини, які зазвичай використовуються для створення аромату, і як зміцнювальний сполук, консервантів і антибактеріальні засоби, як було доведено, бути чи є підозра, що канцерогенів і токсинів. Багато разів громадськість ніколи не дізнається про проблеми, що ці хімічні речовини викликають, але вони представляють реальну небезпеку для вас.

У компаній є багато людей переконані, що, як отримати м’яку шкіру за рахунок застосування мінеральне масло, вазелін і парафін на шкіру, але правда в тому, що ці сполуки вам більше шкоди, ніж користі. Нафтовий основі сполук знизить кількість натуральної олії, що ваші сальні залози забезпечують шкірі, в той час як самі не пропонуємо будь вологи в шкірі взагалі.

Найбільше Русе, що косметичні компанії зіграли на громадських пов’язано з ефективністю і колагену, еластину і гіалуронової кислоти наносять на шкіру. Ці сполуки зробить нічого для вас, тому що справа в тому, що вони занадто щільним, щоб фактично проникають у шкіру. Вони не дають полегшення від ліній і зморшок на шкірі, і тому марні в якості інгредієнтів.

Як отримати м’яку шкіру, яка чудово зморшок вільних є використання досить нова лінія всі натуральні продукти за участю Cynergy ТЗ і вакаме. Cynergy TK є сумішшю цинку і міді кератину білкових комплексів злиті з ферментами, який створює різке збільшення виробництва колагену і еластину білків. Вакаме екстракт бурих водоростей запобігає порушення ваших гіалуронової кислоти, що дозволяє рівні цього полімеру рости.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Як отримати м’яку шкіру через ці два інгредієнти, і масло виноградних кісточок, бабассу воску, меду та активного Манука, що ці продукти забезпечують. Вони можуть зробити світ різниці в тому, як ваша шкіра виглядає і відчуває.