як лікувати сонячні плями

Сонячні плями є маленькі круглі непривабливі марки, які з’являються на шкірі в результаті тривалого незахищеного впливу сонячних променів. Також називаються пігментні плями і пігментні плями, вони зазвичай з’являються на обличчі, плечах, спині і руках. На щастя, Є лікування доступні, які допомагають зменшити і усунути поява сонячних плям.

які сонячні плями
Сонячні плями невеликі пігментовані знаки, які з’являються на шкірі в результаті довгострокового перебування на сонці. Дуже часто у дорослих, але можуть з’явитися і на молодий шкіри через незахищеного перебування на сонці і передчасного старіння. Це особливо часто зустрічається з людьми, які, як правило, витрачають велику кількість часу на відкритому повітрі в сонячному світлі. Чи любите ви, щоб тинятися басейн, грати багато спорту на відкритому повітрі або навіть їздити на сонці, у вас є схильність до розвитку сонячних плям з часом.

поява сонячних плям
Коли ваша шкіра піддається впливу сонячних променів, він захищає себе, виробляючи більше меланоцити, які згодом виробляти меланін (речовина, відповідального за колір шкіри). Занадто багато меланіну викликає сонячні плями з’являються на обличчі, шиї, плечах і спині.

сонячні плями лікування: гідрохінон
Гідрохінон є потужним освітлення шкіри інгредієнт, який допомагає в лікуванні і усунути поява сонячних плям. Це обмежує функціонування ферменту тирозинази, який відповідає за синтез меланіну. Є кілька догляду за шкірою продуктів, доступних на ринку, які містять різні концентрації гідрохінону, які допомагають виправити багато захворювань шкіри.

Гідрохінон продуктів по догляду за шкірою краще і дешевша альтернатива, ніж складні лікування шкіри, як лазери і хімічний пілінг. Навіть побічні ефекти мінімальні, як помірний свербіж і тимчасове почервоніння шкіри.

деякі пропозиції продукту:

Obagi C-Sunguard SPF 30 – Це дуже потужний сонцезахисний продукт, який поєднує в собі переваги як за рецептом гідрохінон міцність і потужні вітаміну С. Він затримує появу ознак старіння, як зморшки і тонкі лінії і захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання сонячного світла . При регулярному застосуванні, покращує тонус шкіри і захищає її від будь-якої своєї природу сонячних променів.

Obagi Nu-Derm Clear – Це чудовий відбілювання шкіри і коректор крем, який містить 4% гідрохінон і допомагає поліпшити нерівний тон шкіри і зменшити сонячні плями.

Obagi C-Уточнення Serum – Це потужний уточнення сироватка, яка поєднує в собі 4% гідрохінон і вітамін С сироваткою (L-аскорбінова кислота). Вітамін С проникає в дерму шар шкіри і зменшує меланосомами діяльності, а також вирівнює тон шкіри. Гідрохінон допомагає усунути поява сонячних плям. Сироватки також надає потужні антиоксидантної терапії.

порад з використання гідрохінон продуктів по догляду за шкірою
Не використовуйте інші лікувальні актуальні лікування особливо ті, які містять перекис при використанні по догляду за шкірою продукти, що містять гідрохінон.

Після застосування шкіра просвітителі містять гідрохінон, почекати кілька хвилин, перш ніж застосовувати будь-який макіяж, косметика зволожуючий крем або сонцезахисний крем.

Гідрохінон є дуже нестабільним. Звідси окислюється при контакті з повітрям або сонячного світла. Тому переконайтеся, що ви зберігаєте продукти в прохолодному темному місці, далеко від сонячних променів.

При використанні гідрохінону продуктів по догляду за шкірою, намагайтеся уникати надмірного перебування на сонці. Завжди носіть сонцезахисні креми, завжди!

сонячні плями лікування: койевая кислота
Крім гідрохінон, є й інші освітлення шкіри креми та продукти, які містять різні інгредієнти, як Kojic кислоти. Койевая кислота отримана з гриба Aspergillus огугае

Так само, як гідрохінон, койевая кислота також пригнічує вироблення меланіну в шкірі і поверхні зникає сонячні плями й темні пігменти.

деякі пропозиції продукту:

клінічні Active Serum – Це потужна сироватка, яка лікує шкіру і коригує будь-якого неналежного стану шкіри. Він запобігає передчасному старінню і відновлює пошкоджені шкіру, очищаючи від відмерлих клітин шкіри і підвищуючи вироблення колагену в. Сироватка містить 0,5% Kojic кислота, яка зменшує поява сонячних плям і робить шкіру гладкою і пружною.

клінічні Pro-зцілення Serum – сироватка лікує шкіру і освітлює шкіру текстури. Крім того, це покращує цілісність шкіри і запобігає пошкодження ультрафіолетового випромінювання сонячного світла. Він містить 0,5% Kojic кислоти, яка усуває НД повідомлень, вирівнює пігментацію шкіри і запобігає появі прищів.