як доглядати вашого тіла влітку

У Аюрведе сезонна очищення та омолодження запропонував зберегти своє здоров’я.

Влітку “Kairali” надає спеціальні програми для омолодження ви повністю з голови до ніг. Спеціальні трав’яні масла готові дати голову дуже охолоджуючий ефект. Масла, як масло для волосся Kairali був названий “KAIROIL” при застосуванні покращує кровообіг і виводить токсини з шкіри голови. Це дуже важливо протягом літа. Цей прохолодний олія живить коріння волосся і волосся, відновлює розумову втому і сприяє підвищенню ясності розуму, спрямованості та збалансованості емоцій.

Влітку курс “Thalapothichil” настійно рекомендується як ідеальне лікування для волосся. Можна також скористатися “Thakradhara”. Обидві ці процедури підставу виготовлено з сколотин і лікарська Амла, разом вони забезпечують абсолютне щастя, допомагаючи одному спати і залишити ті, голову в холоді.

Kairali пропонує різні пакети по догляду за тілом в літній період. Один з кращих на пропозицію є дуже спеціальна програма від 7 до 14 днів називається “Navarakizhi”, тобто. Це лікування, в якому тіло масажують мішечками білизни заповнений приготовані Navara Райс, після чого ліберальне застосування лікувальних масел, як “Kairkare” застосовується. Це нудно відлущує суху шкіру, щоб зберегти свої молодий вигляд, усуває мертві клітини шкіри, залишаючи шкіру м’якою, зволоженою і дивлячись сяючою.

Ще одним важливим аспектом, який ми повинні піклуватися про наших очей є особливо протягом літа. Ванночки для очей з трав’яними відварами рекомендується. “Triphla” відвар є одним з кращих протягом періоду.

Ці зовнішні лікарського лікування більш як давати вправи для тіла з правої середньої або масла і тим самим зміцнення імунної системи.

Коли мова йде про наступні нормах Аюрведа протягом літа, дієта є дуже важливим аспектом. Слід уникати вживання важких і токсичних формування продуктів. Їжа повинна бути легкою і корисною. Дієта повинна містити багато листові овочі і фрукти. Листові овочі, як – агат, амарант (червоний і зелений), коріандр, гомілки листя, листя пажитника, м’ята, листя гарбуза, листя редису, шпинату і т.д. дуже добре, якщо приймати щодня. Сезонні фрукти доступні рекомендується. Занадто багато кави, чаю і газованих напоїв слід уникати.

Нерегулярне харчування особливо в той час на гастролях або в подорожі слід уникати, наскільки це можливо. Смажена їжа теж слід уникати, так як це призведе до несприятливих наслідків для організму. Неправильне харчування є основним чинником захворювання. Їжа повинна бути легко засвоюваній для запобігання небажаних відкладень і надлишок токсинів в організмі.