як видалити шрам вугор для гладкою і яскравої шкіри

Деякі з можливих проблем при акне вплине на вас, це не просто неприємний вигляд чорні голови і прищі, але крім того, можливість утворення шрами прищі. Більшість людей все час закінчився в собі представити, що почервоніння в пори і шкіра прищі шрами проте він дійсно може закриття протягом року або менше. Ударів і плям також є загальним фактором серед інших людей страждають від акне, відбувається особливо після лікування. Але, це, здається, не бути шрами тому вони не настільки постійними, як шрамів від вугрової висипки. Основному, шрам вічне поправку, яка відбувається прямо в пори шкіри і тканини і зазвичай відбувається все шляхом акне терапевтичного процесу.

Види прищів шрами:

Товарний вагон шрами – ті, й інші форми прищів шрами, які з’являються плоскі на задній стороні, на відміну від своїх Icepick колегами, які мають тенденцію бути стрункими і загострені. З іншого боку, вагон шрами, здається, не бути настільки ж глибоко, як шрами щипці для льоду, отже, може також бути оброблені успішно через лазерну шліфовку

Келоїдних рубців – цій категорії шраму прищів зростає і поширюється до нормального сайт акне і в більшості випадків є основним шляхом червоної тканини або глянцевий темно-червоний шрам.

Icepick шрами – Ті крихітні пори виявлені в пори шкіри і підлоги і, наче поверхня ткнув шляхом щипці для льоду. Враховуючи, що шрами щипці для льоду, як правило, дуже глибоко, вибирають для лазерної відродитися НЕ буде дуже ефективним.

Можлива причина Усунення шрамів від вугрової висипки:

Ліки: келоїдних шрамів від вугрової висипки найскладніших типів шрамів від вугрової висипки для лікування. Будь-які зміни, зроблені назовні через лазер або хірургічна операція має тенденцію до загострення зовні і дають внесок у формування додаткового келоїдних рубців. У таких випадках, деякі лікарі рекомендують використовувати вводили або актуальні стероїд форми препарату.

Хірургічна операція: шлях до розвитку технологій, в ці дні є це хірургічна процес відомий як “штампування”, яка виявилася дуже ефективною в виймаючи ‘Icepick шрами. «Штампування доходить до найдрібніших пір і кожного клаптя або шви, щоб відновити постраждалий район.

Лазерна засіб: Використання СО2 лазерної засіб виявився ефективним у порівняно не найбільш ефективне лікування шрамів від вугрової висипки вічне але, крім того зміни масштабу шрами. Типовим засобом лазер може бути ефективним при першій обробці та введення постраждали пори шкіри і будинок залишиться рожевий протягом декількох тижнів після цього.

Дермабразія: використання округа анестезією вводили на площі рубцевої тканини, дерматолог використовує високу щітка швидкістю для видалення шарів пори і шкіри, а потім на поверхню розвиває здорові клітини і відновлює мінус шрамів

Мікродермабразію: Це ніби як тільки дермабразии, що кисті високого темпу не використовується, замість кристалів оксиду алюмінію використовуються і переїхав несподівано шляхом вакуумного шланга, як, витираючи поверхні клітин. Тому то, як і передбачалося, це начебто менш абразивний на шкірі, так що результати різні.

Незалежно від лікування, який ви просто плануєте взяти в шрамів від вугрової висипки, це завжди дійсно корисні ви відвідуєте сертифікована дерматолога, щоб зрозуміти можливі небезпеки і стурбовані переваги кожного.