трав’яний догляд за шкірою – 3 натуральний інгредієнти, які ви повинні знати про

Подивимося правді в очі, трав’яний догляд за шкірою був на практиці з давніх часів, однак, тепер вона була змінена в більшу сторону.

На жаль, лікування травами для шкіри був замінений синтетичними (хімічній основі) практиці догляду за шкірою. І так, навіть по догляду за шкірою, які класифікуються трав’яні були комерційними. Чому?

Тому що, коли органічні або рослинні продукти змішують з консервантами (наприклад, парабени), ці синтетичні хімічні збільшити продукцію термін зберігання. У своїх книгах, що звучить не надто здоровим для розміщення на вашому обличчі.

Ми знаємо, що великі компанії, бренду шкіри догляд додати синтетичних інгредієнтів, але якщо ви шукаєте дійсно природна (ніякі хімікати не додаються) продукт по догляду за шкірою – те, що деякі натуральні інгредієнти, щоб шукати?

Після reseaching ефективних натуральних інгредієнтів, я знайшов лінію по догляду за шкірою, які можуть бути класифіковані як трав’яний догляд за шкірою. Перевірена, клінічні випробування (на людину добровольці) інгредієнтів надзвичайно важливі, оскільки, врешті-решт ви хочете живити вашу шкіру з найбільш ефективною, натуральної та безпечної продукції можливо.

Ось кілька природних інгредієнтів для пошуку при пошуку рослинних інгредієнтів для шкіри:

1) Олія жожоба – приходить з насіння жожоба рослин, що походять з Каліфорнії і Мексики. Він виріс на рідкий віск (масло жожоба) у його насіння, тому що склад масло жожоба дуже схожий на людину шкірного сала (масла виділяються шкірою). Це означає, що шкіра бере це добре (без загрози прориву або реакції), допомагає збалансувати шкірного сала вашу шкіру, глибоко зволожує шкіру і зменшує зморшки і розтяжки.

2) Активний Манука Мед – при місцевому застосуванні, цей мед здатний підтримувати власний оновлення клітин шкіри і допомагає в освіті сильніше колаген (білок в шкірі відповідає за її еластичність). Він бореться вільних радикалів (причиною старіння шкіри), оскільки він містить натуральні антиоксиданти. Це особливий тип меду може проникати глибоко в шкіру, живлять, омолоджують і роблять шкіру виглядати молодше і м’якше.

3) вакаме – не зашкодить шкіру, тому що це виглядає як набір з бурих водоростей Японського моря використовується в лосьйонах і кремах для підтримки шкіру гладкою і пружною (виглядає молодше). Крім того, активний інгредієнт в вакаме захищає шкіру від пошкоджень, викликаних УФ-променів.

Останній натуральний інгредієнт, який дуже цікаво відзначити, називається Cynergy ТЗ. Cynergy TK є унікальною запатентованою формі біологічно активних кератину і, оскільки він дуже схожий на основний білок, що міститься в шкірі людини це означає, що він є ефективним у омолодження шкіри. Cynergy TK був випробуваний у клінічних дослідженнях людини і показано, що: збільшити виробництво колагену і еластину, підвищення еластичності шкіри і вологи; підтримувати 14% поліпшення шкіри утриманню вологи (більше 18 днів), а також, підтримувати 42% поліпшення еластичності шкіри (старше 18 років днів).

Не помиліться про це, якщо ви хочете ефективних рослинних інгредієнтів для догляду за шкірою, які дають вам здорову і шкіра виглядає молодшою, дізнатися більше про те, що Cynergy ТЗ та інших інгредієнтів, згаданих у цій статті, може зробити, щоб допомогти живлять і зволожують шкіру. Відвідайте мій сайт сьогодні.