те, як стрес впливає на шкіру

Стрес є не тільки неприємні емоції: це причиною складний комплекс фізіологічних змін в організмі, що може призвести до все, від тьмяною, млявою шкіри до акне спалаху, передчасні зморшки, лупа і підвищений ризик серцево-судинних захворювань.

Вплив стресу на шкірі починаються з адреналіном. Зіткнувшись із стресовою ситуацією, організм виробляє цю “боротьби або втечі” гормоном. Адреналін готує тіло до дії в надзвичайних ситуаціях, підвищення надходження кисню та енергії дає глюкози до мозку і м’язів. У той же час, однак, адреналін перенаправляє потік крові від шкіри, тим самим зменшуючи живлення шкіри киснем.

Коли це відбувається неодноразово, наприклад, через хронічних стрес, викликаний зберігається напруженості у себе вдома або на роботі, шкіра не отримує харчування яких він потребує. Це може призвести до нудним тоном шкіри, втрата пружності і гіперактивності сальних (нафта) залоз, що призводить до вугри. Після тривалого періоду часу, підкреслив шкіри часто показує ознаки ранніх зморшок і зміна кольору, коли внутрішні процеси регенерації ламаються. Стрес також уповільнює швидкість шкіри клітинного обороту, так що це займає більше часу для свіжих, нових клітин шкіри, щоб досягти поверхні шкіри.

Крім усунення джерела стресу, легкі шляхи для пом’якшення його наслідків включають в себе скорочення споживання кофеїну, збільшення споживання антиоксидантів і доповнень схем догляду за шкірою.

Як стрес, кофеїн підвищує рівень адреналіну шляхом зміни хімії мозку. Вона робить це шляхом інгібування дії аденозину.

Стрес також може послабити імунну систему і перешкоджають важливу роботу антиоксидантів, які уповільнюють створення вільних радикалів в організмі. Вільні радикали мають високою реакційною здатністю молекул, відповідальних за всі вбити шкідливі бактерії збільшують ризик раку, артриту, хвороби Альцгеймера, діабет і проблеми з шкірою.

У 1956 році д-р Denham Harman запропонував вільно-радикальна теорія старіння, припускаючи, що процес старіння починається на найглибшому клітинному рівні і обумовлена ​​в значній мірі вільними радикалами. Ці пошкоджені клітини атакують здорові клітини, викликаючи пігментних плям, зморшок, витончення шкіри, відсутність твердості і тупості. Це відбувається у вигляді вільних радикалів атаки колагену, білка, який надає шкірі еластичність, а також його здатність до самовідновлення.

Антиоксиданти уповільнити або запобігти створенню вільних радикалів в організмі. Вони включають в себе деякі вітаміни (такі як вітаміни С і Е), деякі мінерали (такі як селен) і флавоноїди, які знаходяться в фрукти, червоне вино, і деякі чаї. Антиоксидантні добавки можуть бути придбані.

Все більше число експертів з харчування, проте, рекомендувати дієтичні зміни, а не добавки для збільшення антиоксидантної споживання. Це тому, що продуктами і ліками США (FDA) не регулює БАДи таким же чином він регулює ліки, так що харчова добавка може бути проданий з обмеженим чи ні досліджень з його наслідків.

Міністерство сільського господарства США (USDA) нещодавно проаналізував рівень антиоксидантів в більш ніж 100 різних продуктів. Було встановлено, що журавлина, чорниця, ожина і містять найвищу кількість антиоксидантів з фруктів; боби, артишоки, і червонувато-коричневого картоплі свинцю серед овочів в той час як горіхи пекан, волоські горіхи, фундук і є самі антиоксиданти в гайці категорії. Інші хороші джерела антиоксидантів включають гранати, сливи, малина, полуниця, яблука, вишні і сливи.