ріст волосся засоби – Керівництво покупця

Сьогодні насправді великий час для покупки кошти ріст волосся. Чому? Тому що в даний час медичні лікування доступні, які, як було доведено, щоб зупинити випадіння волосся і повторно виростити волосся. Ці методи лікування випадіння волосся навіть був схвалений FDA.

Два ліки, які є найбільш ефективними є міноксидил і фінастерід. Торгова марка міноксидил Rogaine, який ви можете купити в будь-якій аптеці. Найбільш поширений бренд для Propecia фінастерід, який вимагає рецепта.

Обидва ці продукти втрати волосся зробить ваші волосся росте, але є і суттєві відмінності. Так, наприклад, фінастерід не може бути використана жінки. Насправді, жінки, які вагітні або годуєте грудьми, навіть не передбачалося, не торкнулися фінастерід таблетки. Вони можуть викликати вроджені дефекти.

Фінастерид також відомо, що деякі небажані побічні ефекти для деяких користувачів. Вони включають в себе депресію і сексуальної дисфункції. Деякі чоловіки навіть повідомляють, що сексуальна дисфункція є незворотнім, що особливо тривожно.

Єдине побічні ефекти, пов’язані з міноксидил є свербіж шкіри голови і лупа. З цим може бути дуже дратує, нове покоління продуктів втрати волосся останнім часом з’явилися, які поєднують з міноксидил зволожувачі та інші інгредієнти, які заспокоюють шкіру голови.

Мабуть, самий популярний з цих нових засобів росту волосся голови Med. На додаток до зволожувачі, волосистої частини голови Med входять вітаміни та інші поживні речовини, які допомагають волоссю рости в здорової і густий. Консенсус, здається, що голови Med дійсно працює краще, ніж просто використання міноксидил в поодинці. Це дорожче, однак.

Важливо також пам’ятати, що те, що працює для однієї людини не завжди працює для іншого. Наше тіло всі різні. Крім того, якщо ви припиніть використання будь-якого продукту втрати волосся, ви почнете втрачати волосся знову.

Якщо ви втрачаєте волосся, головне, щоб діяти. Після того, як волосяний фолікул є мертвим нічого не повернути його до життя. Ваше волосся просто не будуть рости ще в товстих якщо ви будете чекати до наступного року, щоб почати лікування випадіння волосся.

На щастя, волосся сьогоднішнього зростання коштів справді працюють. Там немає кращого відчуття у світі, який бачить волосся, що росте на голові знову. Але не чекайте. Зробіть що-небудь про вашу втрати волосся прямо зараз!