розкішний догляд за шкірою бренду Adorage-ви обираєте розкоші шкіри в будь-якому віці з Adorage

Заради вашій шкірі, і, щоб отримати найкращі результати використовувати миючий засіб, зволожуючий крем і інші продукти сюди ж лінії по догляду за шкірою. Ці продукти науково сформульовані в лабораторії працюють синергічно. При спільному використанні продуктів нормалізує PH вашої шкіри (кислотна / лужна) баланс, забезпечити належне зволоження шкіри, і запевнити, що волога є ефективним.

Догляд за шкірою стала дуже науково-і, отже, ефективних в останні роки з введенням cosmoceuticals в продукти догляду за шкірою. В даний час позов про “диво” в пляшку вже не фантастика.

Cosmoceuticals не тільки запобігти пошкодження шкіри, таких як зморшки, сухість шкіри, втрата колагену і еластичність, вони також можуть відновити вже пошкодженої шкіри і допомагає перепрограмувати .. Споживач бачить перші результати через 10-14 днів.

Adorage є одним з найпрестижніших, складних і люксовий бренд по догляду за шкірою на американському ринку. Це ексклюзивний і розкішний завдяки запатентованій технології продукції й тому, класичні кольори упаковки.

Cosmoceuticals які знаходяться в бренд є:

Ретинол (вітамін А)
вітамін С
Гліколева кислота (AHA)
ВНА
Альфа-ліпоєва кислота
Шкіра просвітителі
пентапептіди (Матриксил)
phlavanoids (сої, дикого ямсу, екстракт jajoba)
Гіалуронова кислота

Різниця між cosmoceutical і косметичних косметики в тому, що не привести до шкіри насправді змінюється, але cosmoceuticals роблять. Косметика не проникають у шкіру, і вони не є активними інгредієнтами. Косметика можу тільки додати, вологи і допомогти вашій шкірі виглядати краще тимчасово. Cosmoceuticals дійсно змінити вашу шкіру на краще, і шкіра вчиться бути здоровішими і молодше.

Adorage cosmoceutical догляду за шкірою лінії являє собою суміш багатьох різних типів активних інгредієнтів, які виробляють прекрасні результати в 10-14 днів, працюючи в «концерт».

Ретинол-використовується, щоб звернути назад збиток НД, а також пригнічує вироблення колагену і еластину зриву. Це змінює фотостаріння і стимулює синтез колагену, що це добре для прищів теж.

Вітамін C-можна освітлити шкіру, тому що він пригнічує вироблення меланіну. Він також стимулює утворення колагену і захищає шкіру від вільних радикалів.

-Гліколева кислота відлущує шкіру і прискорює процес відновлення. GA використовуватися в комбінації з вітаміном С і ретинолу викликає утворення колагену.

Гіалуронова кислота-природний зволожуючий крем, який притягує і зв’язує воду, допомагаючи підтримувати і змастіть шкіру. Вона переносить необхідні поживні речовини для життєздатних клітин шкіри.

Соєвий стимулює вироблення колагену, покращує еластичність і вологу в шкірі через естроген-типу та антиоксидантну дію його метаболітів: геністеїну і daidzen.

Ведення і для вашої шкіри необхідно не тільки місцево, але усно теж.

Формула Шкіри БАД значно уповільнює процеси старіння в шкірі і захищає клітини шкіри і еластину тканин від передчасного старіння і екологічних стресів.

він містить: Vitamina, вітамін B5,

DMAE-є потужним антиоксидантом, який зустрічається в природі в риб’ячому жирі. Люди 2who регулярно беруть DMAE отримати поліпшення лицьової мускулатури, в результаті чого більш компактний вигляд. Він стимулює м’язи скорочуватися і затягнути під шкіру. Він також відомий як “мозок” або смарт-ліки, зростання хімічних речовин у мозку, які необхідні для короткочасної пам’яті і концентрації.

Beuty ЧСЧ-Природи мінерал, який грає важливу роль у здоров’ї і підтримка колагену і еластину шкіри і має життєво важливе значення для формування здорових клітин.

Ацетил L-карнітин та R-альфа-ліпоєва кислота-це поєднання уповільнює процес старіння клітин.

N-ацетил-Cistein сприяє утворенню карнітин, збільшуючи міцність шкіри і забезпечує потужну підтримку імунній

Гіалуронова кислота-сприяє затримці води і клітинне омолодження клітин шкіри, підвищення пружності і adversing утворення зморшок.

Лікопін-довічна захист від шкідливого УФ-випромінювання

Екстракт зеленого чаю уповільнює процес старіння шкіри

Ресвератрол-є стимулятором синтезу колагену, володіє потужними антиоксидантними властивостями

Споживачі повинні уникати продуктів, які містять інгредієнти, які можуть викликати майбутнього шкоди їх здоров’ю. Adorage не містить в якості консервантів. Інгредієнти не комедонов і викликають алергію.

Закупівля продуктів по догляду за шкірою може бути величезним. Але гроші, які ви витрачаєте на догляд за шкірою добре стоїть, коли ви отримаєте результати, які ви хочете, і переваги бренду претензій.

Ваші уявлення про вашої шкіри, ваш соціальний статус, і ваш спосіб життя диктує ваш вибір, але знаючи, пізно наукові переваги cosmoceuticals, і які марки виробляють їх, ви можете зробити краще рішення про покупку.