онлайн косметика для всіх

Середа, 2 Липня 2008
Хто може сьогодні сказати, що він або вона не знає про Avon Products? Вони варіюються від духів косметики до іграшок і компанія зарекомендувала себе в більш ніж 135 країнах по всьому світу. Avon косметика виробляються Ейвон Продактс Інк корпорації.

Поставивши в якості мети, які необхідно постачальник косметики для чоловіків і жінок, Avon недавно придумали два нові бренди, “М” і “Марка”. М Каталог Avon і концентрується на продукти в той час як чоловікам мета Марка є залучення молодих жінок у віці від 18-25 років. Маркування продукту отримала неймовірну тепло серед цієї групи жінок і придумав ‘magalog’, яка представляє всі останні і найпопулярніші Avon косметики та іншої продукції, яка фокусується на молодих покупців косметики.

Avon може сьогодні похвалитися себе за те, що річний обсяг продажів у розмірі близько $ 7740 млн по всьому світу. Ведіть її генеральний директор і голова році Андреа Джанг, Avon зараз найбільш швидко зростаючих ринків у Росії та Китаї.

Для отримання додаткової інформації про косметику Avon і інших інтернет-косметики відвідати: http://avononlinecosmetics.blogspot.com/