неправильні уявлення про косметичні хімічних речовин

Кожен любить піклуватися про те, як вони виглядають. Якби це було не так, ніхто з нас не буде піклуватися про те, що носити щодня або провести час в перукарнях і т.д. На аналогічну ноту, хто не хотів би здорове волосся? Більшість людей, особливо жінки витрачають багато грошей на продукти догляду за волоссям.

Дослідження показують, що більшість жінок в Африці рішення про купівлю товарів для краси, як зволожувачі, мило, шампуні, кондиціонери і т.д. в залежності від аромату вони несуть. Мабуть аромат квітів, вапно та інші освіжаючі аромати користуються попитом. Але справа в тому, що чим краще аромату в продукті гірше для шкіри голови і волосся. Але є кілька споживачів стають свідомими про читанні інгредієнтів, згаданих в задній частині пакета. Один з компонентів, які вони триматися подалі від будь-який вид алкоголю в косметичних виробів.

Багато людей думають, алкоголю як поганий інгредієнт. Алкоголь викликає багато шкоди при споживанні. Таким чином, чи не буде це завдати шкоди вашому волоссю? Цей інгредієнт якщо вони включені до вашої продукції, безумовно, може сушити волосся. Ну і виходить, що якийсь спирт, використовуваний в продуктах хороша для шкіри голови. Візьмемо, наприклад, як жирний спирт цетиловий спирт, хімічною сировиною поставляються в Африку: інгредієнти, такі як цетиловий спирт зазвичай додають до косметики, як правило, добувається з природних джерел. Цей компонент має хорошу кількість вуглецю, надавши йому жирної текстурою. Для тих, хто стурбований цим інгредієнтом шкодить сухої шкіри і шкіри голови, ви повинні знати, що цетиловий спирт допомагає запобігти втраті вологи. Таким чином, він широко використовується в кондиціонерах, даючи вашому волоссю блиск і робить його легше прочесати.