на позабіржовому хімічні пілінги ви повинні використовувати ці пілінги

За лічильник хімічного пілінгу є доступними і легко доступні косметичні процедури, щоб допомогти людям отримати оновленої шкіри. Ці м’якше версій професійного хімічний пілінг – методика догляду за тілом, який сприяє регенерації шкіри. Нова шкіра, яка замінює стару шарів гладкою і виділяє, що молодий вид. Ці зроби сам пілінг може зайняти більше часу, ніж професійний, щоб мати ефект, але різниця в ціні значно, і з результатами в якості лише тиждень, вони є життєздатною альтернативою. Крім того, вони прості у використанні, і може застосовуватися в домашніх умовах, проти того, щоб відвідати кабінет лікаря або спа.

використанням позабіржовому хімічні пілінги

За лічильник хімічний пілінг в основному світло хімічні пілінги, які можуть допомогти людям отримати більш молодий вид лікування зморшок і інших захворювань шкіри, даючи шкірі яскравий блиск. Вони використовують схожі, але розбавлених кислот і професійно-прикладних пілінг. Вони як і раніше ефективні, хоча. Одним з найбільш часто використовуваних кислот альфа-гідроксильні або АНА, а саме гліколевої кислот.

Ці природні кислоти (їх можна знайти в цукрі соку тростини, наприклад) є самим м’яким хімічного пілінгу формул. Гліколевої кислоти на основі шкірки м’яко проникає у верхні шари шкіри і сприяє регенерації шкіри, лущення або в основному від мертвих верхні шари шкіри, щоб звільнити місце для молодого новий шар. Іншою поширеною кислотою є саліцилова кислота – це пілінг добре працювати на шкірне сало, і може принести користь тих, хто страждає від акне значно.

Звичайно, читання і розуміння інструкції з використання позабіржовому хімічні пілінги і раніше дуже важливо для вас зробити. Ці розбавлені хімічні речовини все ще досить потужним, щоб не пошкодити при неправильному використанні або при передозуванні, такі як хімічні опіки, які може шрам і знебарвлюють шкіру. Ці вдома пілінги також не повинні містити більше 10% гліколевої кислоти, а більш високі концентрації занадто суворим.

В ідеалі, ви повинні спробувати трохи хімічний пілінг на ділянку шкіри неекспонована; Таким чином, якщо є які-небудь побічні реакції, в постраждалому районі не будуть піддаватися в громадських місцях. Після належного застосування продукту, шкіра може стати чутливою до дотику, і, можливо, червоний і опухлий. Ці ефекти хімічних речовин в шкірці роботи, і не повинно бути, щоб вони не подряпали свою чергу гірше. Ці побічні ефекти зникнуть через пару днів, відкриваючи новий шар молодий вигляд шкіри, де була застосована шкірки.

Де я можу отримати ці пілінги?

За лічильник хімічного пілінгу є більш доступними поки ще ефективних нехірургіческіх коштів, щоб отримати помолоділим, оновленої шкіри. У межах від 25 до 40 доларів, вони далекі від сотні або навіть тисячі доларів, що професійний пілінг може коштувати. Більшість місцевих аптек буде пропонувати ці продукти, або ви можете придбати їх в Інтернеті. Як дешевша і все ж ефективні косметичні процедури, ці продукти обов’язково повинні бути розглянуті, хто бажає поліпшити свою шкіру.