методи ліпосакції SmartLipo проти припухлі

Загальною проблемою склад тіла, чоловіки і жінки, в тому, що кожен, як правило, є райони, де жир накопичується і, здається, не хочуть, щоб зрушити з місця. Є багато випадків, коли людина не запеклий спортсмен, розробка важко, насолоджуючись видами спорту, навіть не надмірна вага, а ще у них є жирові відкладення, які вперто зберігатися.

Деякі загальні зони навколо стегон, живота, стегон, рук і області любові ручкою. Нарешті, у нас є різні форми ліпосакцію, щоб дати людині шанс позбутися цього небажаного локалізованого chubbiness, раз і назавжди. Хоча фактичні втрати ваги складає всього кілька фунтів, пацієнт закінчує з нетерпінням тріммер. Так в чому ж різниця між цими двома типами? Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Smartlipo це новітня форма, і це позитивно революційний спосіб пластичних хірургів видалити жир тіла людини. З одного боку, це лазер проти традиційного типу виконуваних всмоктування. Кажуть, що лазер просто тане вона і легко реалізується за допомогою авторитетних пластичної хірургії. Жир, який видаляється добре видно під шкіру за допомогою цієї техніки, гарантуючи, що лікар має можливість отримати точне і правильне кількість правильних місцях.

Це мінімально інвазивні процедури, яка включає в себе ущільнення кровоносних судин в той же час, що вона тане жир. Це, як відомо, дуже короткий період відновлення і трохи болю. Пацієнт може повернутися до роботи практично відразу, можливо, вже наступного дня. Вони можуть повернутися у свої вправи і режим протягом приблизно двох тижнів.

Насправді, немає навіть стежки, як розрізи, які необхідні зовсім крихітні. Пацієнти навіть в змозі встати в той час як хірургія виконана, щоб дозволити хірургу, щоб отримати точні точки зору тіла під час лікування. Точності це означає, що пацієнт рідко, щоб повернутися для сенсорного вікна, яке було не завжди так у всмоктувальній методом.

У Тумесцентная метод ліпосакції, розбавлений місцевий анестетик вводиться в місці, щоб заглушити а також для запобігання надмірного кровотечі. Потім Тумесцентная розчин вводять в область, ущільнює жирової тканини в області, де робота буде зроблена. Це процес, відомий як “tumescing”, звідси і назва процедури. Процес всмоктування робиться для видалення зайвого жиру.

Деякі лікарі вважають за краще використовувати обидва методи на одному пацієнті. Велика частина видаляється припухлі відсмоктування а потім прорізав за допомогою точності процедури SmartLipo.

Який би метод пацієнтом і лікарем вирішили використовувати для їх фігури і статури області проблеми, вони будуть щасливі з гладкою і більш пропорційним вигляд, що вони в кінцевому підсумку с.