лазерна епіляція, як боротися з небажаним волоссям

Втомилися від віск, гоління, видалення волосся і креми, які подразнюють шкіру, займають багато часу, і залишити вас з врослі волосся і щетину протягом декількох годин? Тимчасові методи видалення можуть бути болі і часто порожня трата часу.

Деякі креми видалення не буде працювати на певних людей і навіть воску може призвести до опіків і ніжність. Лазерне лікування є найбільш ефективним способом боротьби з небажаними волоссям. Багато людей бачать або різке зниження або повне видалення з повторної процедури.

Гоління, епіляція, засоби для видалення волосся і тільки тимчасово видалити волосся або різко його коротким або витягування кореня, що означає, вони з часом повернеться. Лазерний метод лікування впливає волосся, посилаючи потужне світло, який пошкоджує фактичного фолікула, який змушує його рости. Ваша шкіра буде залишатися гладкою і вам не доведеться турбуватися про врослого волосків ніяково або непривабливі щетини.

Успішне лазерної епіляції потрібно кілька сеансів протягом періоду часу для досягнення оптимального результату. Сесій необхідних для повного видалення залежатиме від окремих осіб, але в середньому від п’яти до семи.

Деякі ділянки тіла або тільки особи можуть бути більш стійкі до лікування, а в деяких випадках постійне або повне видалення не завжди можливо. Ідеальними кандидатами є ті, зі світлою шкірою і темним, грубої текстурою волосся.

Лазери не може видалити світле, світло-коричневі або червоні волосся. Люди з більш темною пігментовані шкіри також можуть пройти курс лікування і повинні шукати фахівця, якщо цікаво. Лікування також було відомо, щоб допомогти в лікуванні хронічних врослі волоски, які можуть бути болісними.

Ця процедура зазвичай безпечна процедура, коли виконується кваліфікованим фахівцем. Погано техніків не може ефективно видалити волосся, і ви можете згодом доведеться витрачати більше часу і грошей на сесіях для досягнення бажаних результатів.

Інші ризики включають опіки, у тому числі зміна кольору білі плями з’являються на тих, з більш темними тонами шкіри, струпи, і акне. Додатковий захист від сонця має бути прийняте після засідання, як шкіра буде більш сприйнятлива до опіків.

Багато людей також знайдете проходження процедури, щоб заподіювати біль і дискомфорт. Як правило, це зникає після сесії, але оброблені ділянки можуть відчувати конкурсу або розпухають згодом. Довгострокові наслідки все ще дискутуються, але є мало свідчень того, що вона потенційно може призвести до серйозного шкоді. Цілком можливо, для деяких людей, щоб знайти своє волосся відросло.

Якщо людина не реагує на лікування, багато хто до цих пір в змозі зменшити або хоча б зробити зростання в тонкій текстурою і кольором, що робить його більш керованим лікуватися традиційними методами видалення, такі як гоління. У багатьох держав є кілька правил у порівнянні з введенням процедури, тому краще, щоб зробити дослідження заздалегідь, щоб знайти авторитетний фахівець і можливість.

Лазерне видалення волосся було одним з найбільш виконуваних нехірургіческіх косметичних процедур у 2008 році, можливо, допоможе вам позбавитися від вашого тіла небажаних пуху та соломи. З невеликим дослідженням, ви можете бути на вашому шляху до гладкої ноги, руки, обличчя, брови і області бікіні для літнього періоду.