домашнє природний догляд за шкірою на 2007 рік

Ви дивилися на ціни на природні продукти догляду за шкірою останнім часом? Зростаючий інтерес до природний догляд за шкірою небо злетіли за останнє десятиліття. З ростом популярності здорового вигляду шкіри є новий шум; домашнє природний догляд за шкірою. Наступного разу ви прагнете зробити щось здорове для вашої шкіри ви можете попрямувати в продуктовий магазин, а не поставки краси чи спа-салон.

Не кличте Mary Kay

Кращий догляд за шкірою лікування, доступних сьогодні можна знайти в місцевому продуктовому магазині, в розділі продукції. 200 років тому наші предки практикували секрети домашнього природний догляд за шкірою; задовго до того, Mary Kay і Avon вийшла на сцену повороту природний догляд за шкірою в кілька мільярдів доларів промисловості.
Мед, ймовірно, один з найстаріших і найбільш часто використовуваних програм в домашній природного догляду за шкірою, так як вона була використана в якості косметичного продукту з часів старого і все ще продовжує використовуватися сьогодні в обидва виробництва і домашні натуральні продукти догляду за шкірою.

тіло скраб вранці Buzz

Нещодавно я використовував саморобний природних рецептів по догляду за шкірою, який включає використання меду. Цей рецепт досить простий, але надзвичайно ефективний. Інгредієнти: 2 ст. меду, ¼ чашки свежемолотого кави, 2 ст. зародків пшениці, 1 ст. масло виноградних кісточок, ¼ чашки сколотин і 1 яєчний білок. Просто об’єднайте ваші пахту, мед, масло виноградних кісточок, і 1 яєчний білок в чисту миску. Змішайте ці інгредієнти ретельно, повільно додаючи кави і зародки пшениці, намагаючись не дати суміші грудку вгору. Переконайтеся, що перемішування до скраб не досягне гладкою і кремовою текстурою, але тільки що невелика зернистість до нього. Це працює найкраще застосовувати цю суміш під час прийому душу або ванни, за допомогою губки тіла або вологою тканиною миття, щоб допомогти в процесі відлущування.
Інгредієнти для домашнього природний догляд за шкірою дуже багато. Ви можете знайти багато хорошої домашньої природні рецепти догляду за шкірою в Інтернеті. Пошук терміну домашнє природний догляд за шкірою і побачити неймовірні можливості і економія грошей методик.