Природно виглядають протезів

Маючи повних знімних протезів допоможе жування, а також лицьова структура підтримки одного і поліпшення мови. Багато людей мріють мати абсолютно прямі і молочно-білі зуби. Але якщо у вас є зубні протези зроблені, щоб виглядати таким чином, в результаті помилкового вигляду зуба. Доктор Барт Крейнер керує своєю власною стоматологічної фірми, доктор Крейнер Сім’я стоматології, в Bel Air, Меріленд. Тут він пояснює, як більш природний вигляд протезів дійсно шлях.

Якщо ви втратили всі ваші зуби, ви повинні мати вибір, щоб замінити їх: ви хочете чудово білими зубами, які встановлені ідеально прямі, або ви хочете, ті, які виглядають більш природно? Більшість людей думають, що вони хотіли б абсолютно прямий і яскравий білий зубні протези, але це не дуже гарна ідея. У реальному житті, ні зуби ідеально білими, ні абсолютно прямими. Так що я завжди кажу своїм пацієнтам, що якщо вони хочуть, щоб їх протезами, щоб бути природними, то вони повинні вибрати колір і тип набору, які є природними на вигляд.

Я з першої спроби встановити штучні зуби з воску для моїх пацієнтів. Так що пацієнти можуть побачити, що вони будуть виглядати, коли зуби в роті. І вони будуть знати, що вони отримують, перш ніж зробити рішення про остаточне наборі. Вони не в змозі пережовувати їжу, так як при протези у воску. Але вони можуть бачити те, що вони будуть виглядати, в роті. Найприємніше те, що ми можемо змінити зуба відповідно до потреб пацієнта. Ми можемо змінити його, якщо їм не подобається колір. Ми можемо зробити їх трохи криво, якщо вони занадто прямо. Ми можемо зробити їх трохи пряміше, якщо вони трохи криво. Після того, як пацієнти повністю задоволені, штучні зуби, нарешті, буде оброблена і зроблені. І пацієнти отримають саме те, що вони хочуть.

Іноді у нас можна подивитись фотографії пацієнтів для їх старих посмішкою. Якщо є щось унікальне в усмішці, ми будемо відповідати його уважно. Наприклад, якщо один зуб був зігнутий і перекривається з іншого боку, ми можемо спробувати відтворити це, роблячи один штучний зуб криво і трохи перекриття сусіднього зуба. Якби не було простору між двома різцями, ми можемо тримати їх простір між зубними протезами.

Ми також допомогти деяким людям зробити їх мріє про молочно-білі й рівні зуби збуваються. Вони воліють це, оскільки вони не були задоволені їх первісної зубів. Тепер у них є вибір, і хотілося б за це платити. Вони хочуть супер-білих зубів, які ідеально рівний. На жаль, коли остаточні протези були встановлені, вони не виглядають природними.

Інформація в статті не призначений для заміни медичної експертизи та рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо вам обговорити будь-які рішення з приводу лікування або відходу з відповідним постачальником медичних послуг.