Природний догляд за красою

Кожен прагне, що здоровий блиск, для ігристих очима і блискучим волоссям, яка відображається з кожним кроком. Мільйони доларів витрачаються кожен рік в косметику, щоб зробити шкіру, що набагато ясніше, що зморшки менш помітними і губи надуті губи, що набагато більше. І хоча існують косметичні засоби, які працюють, ви не повинні, АОТ недооцінювати значення натуральна косметика. Засоби, які доступні з природою. Вони, Aore легко знайти, виграли, АОТ покласти дірку в кишені, і Дон, АОТ є сліди шкідливих хімікатів. Читайте далі, щоб подивитися, що подарунки від природи може зробити вас найкрасивіші себе.

Для вашого волосся

Лимонний сік:
Лимонний сік при використанні на ваше волосся ефективним засобом для лікування лупи. Його властивості цитрусових очищає волосся. Вичавити лимон на вашого волосся і масажу в шкіру голови, а потім вимити його за допомогою води і шампуню потрібний.

Кокосове масло:
Кокосове масло використовується в деяких частинах світу в якості допомоги для красивого волосся. Він збагачує вітамінами та поживними речовинами, які допомагають вашому волоссю, щоб відростити довге і блискучі. Крім того, він також бореться з лупою.
Масаж в шкіру голови перед миттям волосся. Якщо це можливо, зробити це вночі, тому масло можна замочити на ніч.

Оцет:
Оцет є великим, щоб додати кілька відмов і життєву силу тьмяним і неживим волоссю. Змішати трохи оцту в теплій воді, а потім обполоснути волосся рішення. Ви волосся виглядатиме оновленою.

Для вашої шкіри

води:
Важливим води не може бути зазначено достатньо. Це одне з найбільш важливими факторами, красивої шкіри. Вона вимиває токсини і битви проривів. Людина повинна випивати не менше восьми склянок води в день. Теплий душ також дуже корисно для шкіри. Коли ваша шкіра добре зволоженою, вона виглядає молодою і здоровою.

троянд:
Вони, Aore більше, ніж просто красиві квіти! Рожева вода дуже добре для шкіри. Вона очищає шкіру і залишає її ароматне. У поєднанні з карими, він особливо гарний для жирної шкіри.
порошку куркуми:
Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра природно отримати більш справедливу і сяючою, ви можете спробувати куркуму. Просто змішайте шматок куркуми з сиром і застосувати його на шкіру. Залиште пасту приблизно на десять-п’ятнадцять хвилин, а потім змийте холодною водою.

Для вашого тіла:

фрукти:
Фрукти є одним з найкращих подарунків, які природа може дати вам. Більшість з них з низьким вмістом калорій, і може дати вам багато енергії. Справді, майже всі дієти є фрукти, як невід’ємна частина з них.

Шпинат:
Листя шпинату дуже, дуже здорово. Там, AOS причини шпинат Popeye насолоджувалася так багато! Це допомагає зробити ваше тіло сильним, і більш стійкі до хвороб і захворювань.