Мінеральна косметика і їхніх інгредієнтів частина перша

Мінеральна косметика компанії з’являються в інтернеті щодня з інгредієнтами, які викликають сумніви, оскільки навіть будучи чистої мінеральної. Візьміть оксихлорид вісмуту, в той же час у мінеральному царстві. Його важкий метал і вимагає постійного компаній мінеральних поліровки макіяжу раджу, щоб змусити його в шкіру і пори, щоб зберегти його від ковзання від вашого обличчя. За поліровки мінералів може викликати подразнення і запалення триває на чутливих типів шкіри. Крім того, він може зробити акне кістозних по зжерти пори і привести до розацеа на факел. Це побічний продукт свинцю і міді рафінування.

Оксихлорид вісмуту зазвичай використовуються в якості дешевого наповнювача. Таким чином, великі компанії макіяж може зробити великий прибуток, використовуючи його з чистими пігментами! Вага цього BI-продукт важкий; звичайно, це важко, він провів у ньому і привести не належить на вашій шкірі! Переміщення вправо вздовж, будь ласка, слухайте, ось чому навіть колишній Ладена хімічних компаній використовують BO в великих брендів, які в даний час вступ до на ринку косметичних мінеральна!

BO є найдешевшим наповнювачем у світі. На закінчення, не купуйте продукти, які містять оксихлорид вісмуту в них, якщо ви робите вашу ризикуючи багатьох питань шкіри, які можуть викликати роздратування, читаючи інгредієнти в продуктах, які ви купуєте у вищій мірі важливо! Будь ласка, прочитайте всі інгредієнти всіх мінеральних продуктів, і якщо компанія не перераховує інгредієнти, задати або передати їх в цілому! Мої дослідження показують, що більше 40% мінеральних косметичних компаній навіть не перерахувати будь-яку звідти, інгредієнти онлайн, однак FDA вимагає, щоб надрукувати етикетку і помістіть його на нижній частині будь морських контейнерів по всьому світу.

Ось мінеральної косметичної секрет, що мало жінок знаю, будь-який продукт, який має 1% або менше будь-яких інгредієнтів FDA говорять, що не повинно бути на етикетці! Відповідно, компанії не перераховують всі свої інгредієнти. Деякі з основних брендів там також використовувати інший так сказати вийти з в’язниці безкоштовну карту за допомогою цих слів (може містити оксихлорид вісмуту), якщо він говорить, може містити мого дослідження показують, BO у вашому продукті. Винятком з цього правила є використання (може містити глину), є продукти, які не містять каолін, однак при створенні етикеток це простіше для просто роздрукувати може містити цей інгредієнт. Мій Дослідження показують, що це не було вірно з БО, оскільки це вийти з в’язниці карту!

Якщо продукт дійсно містить заліза Фероцианід FDA заявляє, що це має бути зазначено на етикетці, тому що це часто використовується в темно-синіх тонах для тіней. Однак заліза ферроцианид ніколи не безпечно на своїх губах. Так як ваші губи можуть передати цей продукт у вашій крові також Оксид хрому зелений оксид хрому теж не безпечно для ваших губ. Кармін (також називається Багряний озеро) є безпечним для очей тіні і використовується в деяких помад.

Деякі жінки мають алергічні реакції на Кармін: кошеніль це ім’я малинового або кармін фарбника і кошенілі (Dactylopius коки), масштаб комах підряду в Sternorrhyncha, з яких барвника відбувається. Кармін використовується в мінеральній косметиці тіні очі, як правило, низький відсоток в обсязі, проте, це дійсно вибір для тих, хто не любить використанні будь-якій частині комах на своїй шкурі!

Чистих мінералів лише те, що заяви означає. Будь ласка, розумію, що є багато вивертів там, і я лише намагаюся дати вам деяке уявлення про те, що відбувається з мінеральною косметикою сьогодні! Тому що я художник дослідження макіяжу я провів один рік навчання, що це все про і те, що потрібно відволікти їх увагу, і чого слід уникати. Адже мінерали добре для вашої шкіри по-різному, однак можна перемогти своїх власних цілей з них, коли вводять в оману з деякими реклами!

Чистих мінералів означає відсутність барвників або озер, як хімічна косметика не мають, і вони повинні бути без розмов порошку, багато жінок мають алергічну реакцію поговорити. Природні пігменти використовуються замість барвників або озера або я повинен сказати повинні бути використані. Там немає підстав для істинного чистого мінерального мати будь-яких наповнювачів. Вони не повинні мати будь-який з наступних ingridents в них: стеарат магнію наповнювача і
Стеарат цинку використовується для боротьби з цвіллю.

Ці продукти не потрібні у вільні мінерали. Однак ви знайдете деякі з них у пресованих порошків. Найбільш поширеними корисних копалин є слюди: практично нейтральною, прозорий мінерал, який відбуватися природно в особі землі і добували з усіх частин світу. Коли очищені і подрібнюють до тонкого порошку, які використовуються в розробці мінерального складу.

Діоксид титану: природі мінерал від поверхні землі. Забезпечує тривалий покриття для мінеральної основи макіяжу, установка порошків і забезпечує природний, широкого спектру УФ-захистом. Протизапальними властивостями і може заспокоїти шкіру і запобігти прориви.
І це добре для вашої шкіри в цілому, за допомогою вбудованої SPF 15.

Оксид цинку: протизапальна з антимікробними властивостями. Це самий широкий спектр UVA і UVB поглинач який призначений для використання в якості сонцезахисного засобу на FDA, і є повністю фотостабільні. Це також є основним інгредієнтом мінеральної косметики.

Оксиди заліза: найбільш часто використовуваних пігментів для фарбування косметики, такі як Фонд і тіні для повік. Змішання цих трьох груп оксиду заліза в різних співвідношеннях виробляє різні кольори шкіри. Хороші розробники іноді використовують оксид заліза, щоб виправити відтінками мінеральної косметики, які видаляють лиття відтінки в тон шкіри з них.

Serecite: Пухнастий напівпрозорої слюди, які можуть бути використані окремо в якості грунтовки або установка порошку і пропонує шовковистою текстурою, щоб фонди та завершення. Часто використовується у формулах мінеральну косметику.

Заліза ферроцианид: органічний пігмент, який забезпечує синіх тонів натуральних мінеральних пігментів. Не безпечно для губ використання.

Глиною: чисті косметичні порошок, який вбирає вологу, допомагає пригнічує блиск, забезпечує непрозорою, білою основою для квітів, і допомагає з адгезією до шкіри. Глина не має запаху, має гладку текстуру і часто використовується в мінеральної косметики матовою основою формули. Ви помітите, що більшість косметичних компаній додати глину і нітриду бору, коли їх продукція містить BO це допоможе в адгезію до шкірі них! Бо також створює сильний блиск на обличчі, і це неприродне в більш всі дивляться.

Нітриду бору: різні форми нітриду бору забезпечує ковзання, шовковистість, прихильність і нафту поглинання можливостями. Косметика нітрид бору (BN) порошок є основною сировиною для широкий спектр косметичних і догляд за шкірою складів, у тому числі фонди, Приховувач і губні помади, і сонцезахисні засоби. Деякі переваги збільшуються прихильності, гладкою і м’якою продуктів почуття, поліпшити поширення здібності, тривалого носіння, м’який фокус властивостями абсорбції масла і для поліпшення стисливості для пресованих порошках. Він також виявляє пігменти яскраві кольори і робить позитивний вплив на шкіру.

Рисове борошно: високою всмоктуючою здатністю продукту обумовлена ​​мелений рис. Поглинання вологи і масел. Листя м’які, шовковисте відчуття при додаванні до порошків мінерального складу.

Перламутр: І знаєте, як карбонат кальцію. Використовується в якості відбілювача, маслопоглотітель і наповнювача, це дрібний порошок білого кольору зустрічається в природі в мармур, вапняк, і устричних раковин. Області застосування включають пігменту і наповнювача при виробництві пігментів косметика, мінеральна косметика, і як відбілювач в зубних пастах. Використання рідної груші часто використовуються в перлинних тіней. Він також часто використовується в якості наповнювача іншого, проте в невеликій кількості використовується, її можна зробити унікальний погляд у косметиці.

Пресовані порошки проти вільні мінерали: Щоб натиснути порошку хімічного повинні бути додані, щоб стиснути його в тверду форму. Тут негативні пресованих порошках може мати, при додаванні хімічної речовини в мінеральній є шанс бактерій час покласти в нього. Кількість продукту, також зменшена, оскільки контейнери мають компактні розміри. Продукт був зміни мікро-розміру. Я буду говорити більше про мікро-продукти в іншій статті. Єдиний позитивний я можу сказати натиснута порошки менш брудною і простіше для носити з собою!

Чистий вільні мінерали ніколи не мають добавки: Чистий означає тільки, що процес сучасної техніки мінералів пройти. Це означає, що до вас споживача, що вільні мінерали не потрібні всі, що парабенів, і навіть ще краще ви отримуєте те, що ви платите! У той час як вільні мінерали ніколи не закупорюють пори, вони можуть бути відновлені в міру необхідності, навіть не даючи вам відчуття спікання на вашому обличчі.

Вільні мінерали потрібні кисть кабукі якості їх застосування та да трохи брудніше, але коштує це в довгостроковій перспективі. Для досягнення найкращих результатів вихор, невелика кількість вашого вільні мінерали, кут кисть кабукі і вихор в кришку, поки всі мінерали НЕ були заправлені в щетинок. Натисніть надлишки. Там не повинно бути ніяких видимих ​​мінеральні на зовнішній стороні кисті. Buff мінералів в шкіру круговими рухами, починаючи із зовнішнього боку вашого обличчя поруч з вашим вилиці, циркулюючи, як ви йдете. Аура навколо особи, а потім підійти лоб, щоки і ніс.

На цьому закінчується перша частина.