тріщини герметиком і лакування зубів

Ущільнення канавки на жувальній поверхні зубів є ефективним способом для запобігання карієсу.
Це може бути зроблено шляхом лакування або з використанням тріщини герметиком.

Тріщини герметиком покриває канавки в зубах спеціальним герметиком. Канавки не просто місця для очищення і таким чином вони збираються бактерії і залишки їжі, які відправною точкою для розпаду.

Ця процедура повинна бути зроблена через 4 місяці після того, як зуб з’явився (це має бути вирощено достатньо, щоб бути відокремлені від гирла вологи). Це дозволило зуба продовжити зростання з і значно скоротити ризик несе. Герметичний є молоко і тверді молярів, премолярів і верхніх бічних різців. Зменшення ризику залежить від ущільнювального матеріалу дотримуватися. Втрачає в ущільнення ефект неправильна техніка або занадто рано зробили процедуру.

Зуб для герметизації повинні бути без розпаду. Стоматолог ретельного видалення нальоту за допомогою кисті, а потім спека залишається за допомогою води і повітря. Потім помістіть травлення кислотою, знову спека з водою, місце герметика на канавки і використовувати полімеризації лампою.

Важливо, щоб ізолювати зуб з сольовим пацієнта.

Які тріщини?

Сучасні використовувати герметики тріщини є смоли (в основному BIS-GMA типу), які можуть бути загартовані з легкими хімічними речовинами. Інший групою є скляні цементи, що виробляють фтору в навколишньому емалі.

Іншій групі герметиків з композиційних матеріалів з фтором. Вони механічно і захисту, випустивши фтору до тканини зуба. Але ми повинні пам’ятати, що всі ці методи захищають тільки кілька поверхонь зубів. Ось чому ми повинні використовувати додаткові процедури, як лакування зубів.

лакового покриття зубів

Це один з екзогенних (локальний) методів контакту фторування. Він заснований на дії препарати, що містять фторид безпосередньо на поверхню зуба. Це локальна дія ендогенних допомогою фторування, де фторид-іони доставляються в тіло у формі, такий як вода або такої таблетки.

Зв’язатися фторування

Підвищує стійкість емалі до розпаду, створюючи бар’єри, які є менш розчинний у кислотах. Вона включає в себе тертя (протягом однієї хвилини) в зуби препаратів фтору на ватним тампоном або кистю, зберігаючи зуби піддаються сухою з фізіологічного розчину.

Інші форми додатки можуть бути у формі гелю, де пацієнт тримати форму з гелем на їх верхніх і нижніх зубів дуги протягом приблизно 5 хвилин. Після цього Їжа й питво forbidder протягом двох годин.

Фтор лаки

Найбільшою популярністю користуються лаки фтору, як Fluor Protector або Duraphat. Вони дотримуються емалі і виділення фтору на більш тривалий час. Пам’ятай про ранню професійного чищення, промивання і сушіння зуби перед укладанням шару CaF2 на ваших зубах. Це робиться 2-4 рази на рік.