робить домашні лосьйони для тіла

Створення лосьйони для тіла в домашніх умовах не вимагає ступеня в науці зробити. Рішень лосьйон для тіла насправді досить простий процес. Створення лосьйони на дому може бути персоналізований досвід інших хочуть знати секрети. Лосьйони можуть бути зроблені зі своїми улюбленими духами або зроблено спеціально, щоб допомогти деяким питань шкіру, як дуже сухій шкірі або надмірно чутливої ​​шкіри, а також робить його з інгредієнтами, які є природними, а не синтетичні. Творчість і кілька матеріали необхідні для виготовлення лосьйонів.

Щоб почати лосьйон рішень, емульгуючий віск, вода, масло, ароматизатор і барвник, якщо це необхідно. Вибір конкретних матеріалів для лосьйону для тіла робиться можна знайти в магазинах ремесла харчування або через Інтернет. Далі, матеріали, які використовуються для виготовлення лосьйонів для тіла повинні бути ретельно промивають з метою запобігання забруднення.

Ось деякі кроки, щоб створити ідеальний лосьйон для тіла. Створення лосьйон для тіла тільки питання наступний рецепт.

* Перший крок: Змішайте вибрані масла і води з емульсійний віск. Це буде основою для формування залишок лосьйон для тіла. Для того, щоб вода і масла не відділятися, емульгуючий віск є необхідним.

* Другий етап: Далі слід додати ефірні масла, використовували для ароматизації лосьйоном, а також для ароматерапії причин, які забезпечують відчуття благополуччя. Після додавання ефірних масел, аромат олії можуть бути додані для вибору аромату.

* Третій крок: Наступне, що треба слідувати, барвників якщо вибрати його використовувати. Барвники можуть надходити з природних джерел, таких як порошок екстракту форми фрукти, овочі, спеції або рослин. Барвники можна придбати також з лабораторій.

* Крок четвертий: останній крок розливу лосьйон. Банки, труби, пластикові контейнери можуть бути використані для зберігання лосьйону тіла, в тому числі насоса або з використанням пульверизатор може бути корисно при пошуку контейнера. Будьте впевнені, щоб маркувати контейнера з тим, що це, а також інгредієнтів.

Вести облік того, що працює, а що ні з запахами і маслами бути корисними в створенні майбутньої партії лосьйону. Деякі інші ідеї для лосьйонів для тіла є розміщення добавок в ній, такі як блиск або SPF для захисту від сонця або навіть шкірі тонування. Є безліч рецептів лосьйонів для тіла приготувати в домашніх умовах, які можна знайти в Інтернеті. Більш природним зроблені лосьйон може бути зроблено з оливковою або арахісове масло і алое віра, які були змішані разом. Додавання капсули вітаміну Е до суміші лосьйон для тіла додадуть додаткові переваги для шкіри.

Якщо людина робить лосьйони для тіла в якості подарунків, спробуйте зробити для деяких чоловіків, а також. Щоб після гоління для чоловіків, додайте одну унцію шавлії і однієї унції сухого листя лаванди або дві чашки гамамелісу. Помістіть суміш у щільно закритому посуді і поставити в дуже тепле площею понад одного тижня часу. Процідити суміш і пляшка знову в контейнерах прийнятним для подарунків.

Інші ідеї для подарунків є ущільнення контейнера, якщо це можливо, з сургучною печаткою, або, можливо, рафії цибулю з хорошим тега. Контейнери самі по собі можуть бути привабливими самі по собі подарунок.