лазерної епіляції енергія лазера продукції

Лазерна епіляція є використання лазерної енергії для виробництва довгостроковій волосся скорочення. Це досягається за рахунок виробництва тепла в волоссі, яка передається на волосяний фолікул, який у свою чергу виробляє запалення, і це запалення посилає сигнал на волосяний фолікул, щоб йти в стані спокою (телоген) фази. Поява нової лінії лазера, YAG і повторного винаходу IPL система надала відмінні результати для людей з темною шкірою і темним волоссям.

мікролазер шкірки

Microlaser Пив пропонує переваги для тих, хто хоче поліпшити конкретних умовах омолодити шкіру і загальний стан здоров’я і зовнішній вигляд їх шкіри. Процедура індивідуально з урахуванням природи стану бути виправлене. Шкірних захворювань, таких як зморшки, рубці, вугрів, слабкість, кератоз, або пігментні проблеми були успішно обробляють Пив Microlaser.

CA шкірки

Концентрації СА в хімічний пілінг є важливим чинником, який змінює глибину шкірку. Концентрація може варіювати від 15 до 35%, при цьому більш високі концентрації призводить до більш глибокого кірки.

Джесснера шкірки

Джесснера кірка являє собою комбінацію кірки, яка складається з саліцилову кислоту, молочну кислоту і резорцин. Це середньої глибини кірки, яка проникає далі у верхні шари шкіри. Найбільш часто використовуються для пілінгу Джесснера повинні ставитися пошкодження сонця і зміна кольору шкіри.

Лазерне видалення шрамів скорочення

Ми пропонуємо широкий вибір процедур по боротьбі з акне. Провести безкоштовну консультацію, щоб дізнатися, яке лікування підходить саме вам.

лікування акне може містити:

• Лазерний акне догляд
• широка світла смуга терапії з Levulan –
• процедури мікродермабразії
• мікролазер шкірки
• profactional лікування
• пілінги і маски для обличчя
• продуктів рецепта

Метою є навчання пацієнтів і лікарів про шкірних захворювань та їх лікування.

джерело

www.aleyramedispa.com