Як позбутися прищів безболісно

Derma РФ М’які Плазмові Peel є поверхневим до середини дерми Плазмові шкірки шліфування лікування, який може бути використаний для лікування прищів і зморшок, а також посилити і змінити контури особи.

процес лікування:

Терапевт першої очищає пацієнта, AOS особи до лікування. Потім д-р Христина Cheng протирає скла зонда всьому пацієнта, AOS особа, зосередивши увагу на області з прищами. Існує невелика тепло, що виділяється але лікування відчуває себе дуже комфортно. При більш уважному розгляді, можна побачити слабкий фіолетовий світло від іонізації азоту в плазму. Це від вибухів поверхневі мертві клітини від пацієнта, AOS шкіри. Ця передача РФ проникає в глибокі шари шкіри і перетворює в тепло, і це тепло використовується миттєво підтягують шкіру. Доктор Христина Cheng вершини від шкіри-омолоджувальні процедури з вибухом Oxyjet ($ 100 додаткових), до складу коктейлю зі шкіри люблячі кисень, вітаміни і мінерали для подальшого заспокоїти пацієнта, AOS шкіри.

Згідно Dr Christine Cheng, ця процедура буде видалити верхню поверхню шкіри безболісно і стерилізувати бактерії під шкірою, щоб керувати пацієнтові, AOS акне прориву. Вона також буде закрити пори, підтягують шкіру і надають сяйво особи. Різні зонди для більш глибокого радіочастотної енергії проникнення і опалення використовуються для стимуляції підйому і колагену. Для складних кістозна / гнійничкових прищів, д-р Христина Cheng необхідно використовувати підйомні режимі висохнути, що знаходяться в глибині (коштує $ 1500 за п’ять сесій). Відмінно підходить для страждаючих акне, хто на бюджеті, оскільки Derma РФ становить близько 30 відсотків дешевше, ніж лазерного лікування. Краща частина? Він не має простоїв і процес лікування безболісним.

Результати:

Був помітне поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта, AOS сердитися червоні прищі, які були досить очевидні із самого початку. Хворий, AOS особи також виглядав більш вишуканим і справедливими. Пацієнт також зазначила, що її обличчя виглядало і залишилася матовою в порівнянні з її звичайним під контролю жирної шкіри. За словами доктора Крістін Чен, Derma РФ може вилікувати навіть гірші акне, але повторних курсів лікування, кожні три-чотири тижні, рекомендується для досягнення найкращих результатів.