Ліпосакція ліпити ідеального тіла з цим метод видалення жиру

Ліпосакція часто згадується як “тіло скульптури функції”. Це допомагає позбутися впертий жир кишені, які стійкі до природних форм втрати ваги, такі як дієта і фізичні вправи.

Не всім пощастило народитися з ідеальним тілом. Ще більш нещасною, що ми не мають права вирішувати, де і як жир відкладається. Це означає, що всі селера, присідання, підняття важких і не зможе позбутися цього впертого мляві м’язи під руки або навколо міделя. Генетика відіграє велику роль в тому, як розвиваються наші тіла, обмежуючи нашу власну здатність змінювати їх за допомогою здорового способу життя.

Для багатьох людей, єдиний спосіб, щоб назавжди стерти ці непривабливі грудки і шишки через пластичну хірургію. Ліпосакція є популярним інструментом скульптури тіла. Ця процедура допомагає позбутися від жиру і згладити невеликі ділянки тіла. Результати є потенціал, щоб на все життя, а це означає, що поки вам підтримувати здорову вагу і розумний режим вправ, жир не повернеться.

Процедура може бути використаний практично будь-якій області тіла. Деякі з найбільш часто запитувані місця включають шлунка та нижньої частини спини (або любов ручки), під зброю, і внутрішні і зовнішні стегна. Ліпосакція також широко використовується вище колін і в районах навколо особи, такі як нижче шиї.

Тривалість процедури залежить від площі та обсягу робіт необхідно виконувати, яке означає, що ціна також буде змінюватися наступним чином. Під час операції, невеликий розріз буде зроблений недалеко від області, яка буде скульптурні. Більшість пластичних хірургів дуже вміло замаскувати розріз в природні контури тіла, інакше вони роблять їх же крихітної, як це можливо.

Для вологих ліпосакції (найбільш часто виконується методом) шприц, наповнений оніміння медицині і вода буде вставлений в корпус в рівній кількості, щоб кількість жиру, які будуть видалені. Це допомагає запобігти надмірне синців і дозволяє для більш плавного маневрування.

Порожнистої трубки називається канюля вставляється в розріз. Ця трубка прикріплена до пристрою, який працює аналогічно вакуумі. Хірург пили канюлі взад і вперед уздовж шарів небажаного жиру, розпушування та видалення надлишку клітин.

Після операції буде завершена, розріз зашита. У деяких випадках, дренажна трубка буде необхідно, щоб допомогти процесу загоєння. У процесі відновлення, там будуть якісь синці, набряки і болючість протягом тижня або двох. Туалетний будуть застосовані, і потрібно буде регулярно міняти.

Результати почне бути видимим протягом декількох тижнів, але це може зайняти місяць або два для всіх набряк спадати. Часто мало фактичного жир видаляється з організму, зазвичай менше фунта, так що не чекайте, що число за шкалою різко падати. Ви можете розраховувати на ваш одяг, щоб відповідати кращим, і ваше тіло буде мати більш обтічний вигляд.

Тіло скульптури не є правильним процедура для всіх, тому якщо вам цікаво то краще самостійно проводити дослідження, а потім проконсультуватися з 2:58 плати кваліфікованих та сертифікованих пластичних хірургів, щоб допомогти вам прийняти оптимальне рішення.