P90X тренування процедур – прийняти вашу тренування до крайності рівні реальних результатів

Там було багато розмов останнім часом про екстремальний характер P90X, і це було реалізовано, що не кожен може виконувати суворі звичайного тренування. У світлі цього розуміння, ми знизили рівні складності деяких з P90X тренування для того, щоб зробити їх придатними для людей, які не мають фізичної форми, які можуть забезпечити кінцівок P90X тренувань. Одна з таких програм є P90, за винятком ‘X’ фактор. Ця програма служить 90 день попередником P90X програми і готує ваше тіло, щоб перейти на екстремальну версію в більш своєчасно.

P90, крім містять підготовки програм для екстремальної версії, містить багато додаткових речей, які допоможуть вам досягти великих результатів без того, щоб віддаватися екстремальний характер P90X. Ці речі включають в себе повне керівництво харчування, добавки керівництво Тоні Хортон і повному газу потужність плану дієти. Треба зрозуміти, що це всього лише підготовчий курс і що, нарешті, по завершенні p90, вам доведеться перейти на крайньому рівні. Ця програма також відомий як потужність 90 – вдома завантаженні табору і використовує методи Тоні Хортона торговою маркою працювати до вашого тіла, щоб бажаному рівні, без того, щоб поставити в більш ніж півгодини на день. Деякі з загальних процедур здійснення, включених в програму, обговорюються в решті частини запису вгору.

Є насамперед чотири процедури, які розроблені таким чином, що вони повинні бути зроблені в заданому порядку. Порядок такий-Sculpt ланцюга 1-2, потім 1-2 кардіо, ліпити схеми 3-4 і потім кардіо 3-4.

Ліпити схеми 1-2 є одним з основних програм, що містить основну тягне, штовхає і сухарики, які є м’якими, але допомогти в налаштуванні цих менших груп м’язів, які в іншому випадку є відносно слабо працювали або необроблені взагалі. Ця процедура ідеально триває протягом 36 хвилин у фазі навчання. Як тільки ви знаєте всі процедури, ви можете завершити весь життя протягом 10 хвилин. Друга процедура поту кардіо 1-2, яка, як випливає з назви, спрямована на спалювання, що мляві м’язи. Це серцево-судинну функцію, яка спрямована на розігрів Вашого тіла і групи м’язів, перш ніж ви зможете перейти на більш конкретних процедур. Кардіо 1-2 спрямований на робочу ваші м’язи без надмірного вправи і тому важливо перш ніж перейти до більш жорстких вправам. Ця процедура також може бути зроблено, перш ніж грати в ігри або катаючись на пробіжку.

Ліпити схеми 3-4 є більш закінчення ліпити схеми 1-2 і спрямований на робочу і тонізуючу м’язи верхньої частини тіла, зокрема. Спина, груди, плечі і руки піклуються, коли ви побалувати себе в ланцюзі ліпити-34. кардіо 3-4 є останнім кроком на шляху до екстремальних і збирається спалює набагато більше поту, ніж кардіо 1-2. Як тільки ознайомлення з кардіо 3-4, це ознака того, що ви повинні закінчити себе в екстремальній версії P90 план тренування.