як знати, якщо здорова шкіра Крем проти зморшок ефективно

Це може бути сюрпризом, але майже всі здорової шкіри проти зморшок на полиці магазину не працює. Тепер, що я маю на увазі “не працює”? Я маю на увазі, що вона просто не запобігти зморшки або згладити існуючі зморшки. Ви можете качати головою прямо зараз, думаючи про вихід цієї статті. Але зачекайте! Якщо ви читали до кінця, я обіцяю, що ви погодитеся зі мною.

Як я знаю, що більшість проти зморшок продукти догляду за шкірою не працюють? Ну, з більшістю з них, я навіть не доведеться використовувати його, щоб знати, що це паскудне. По-перше, я дивлюся на те, як компанія вибирає для реклами свого шкіру кремом. Чи купують вони журнал оголошень? Чи купують вони рекламні ролики по телевізору? Вони використовують знаменитості актриси або моделі в якості представника? Якщо вони роблять всі ці речі (більшість великих косметичних компаній роблять), про що це говорить нам?

Ну, він каже мені, що компанія бюджету багато грошей на маркетинг. Це, здається, тому до мене. Не повинні по догляду за шкірою компанії присвятити більшу частину свого капіталу в дослідження і розробку кращих інгредієнтів? Якщо компанія приділяє мало ресурсів для розробки продукту, що викликає занепокоєння для мене, як споживача.

Потім я дивлюся на фактичне інгредієнтів на етикетці. Це де ви дійсно дізнатися, якщо здорової шкіри проти зморшок крем є ефективним. Подивіться на етикетку; інгредієнти всі природні речовини? Або ви бачите назви хімічних сполук та інших дратівливих шкіру синтетику? Компанії використовують ці неприродних інгредієнтів тому що вони дешеві. Ви дійсно хочете купити анти зморшок продукти відходу з компанії, яка дбає більше про максимізації прибутку, ніж задоволеність споживачів?

Ось, нарешті, найбільша перешкода Крем проти зморшок повинен подолати. Навіть якщо продукт проходить перших двох точок, як правило, не може тут. Щоб вважатися ефективним, крему має вирішити три першопричини зморшок. Що це таке?

Уповільнення виробництва колагену і еластину
Розбивка hyalouronic кислоти
Вільних радикалів окислення

Ці три природні процеси викликають зморшки. Якщо інгредієнти в продукті не боротися з ними, він нічого не варто, на мій погляд. Мене не хвилює те, що формула винаходу чи наскільки добре він пахне, і все, що стає недоречною, коли ви говорите про фактичну науки проти зморшок догляд за шкірою.

Отже, які натуральні інгредієнти зупинити ці три великих менеджерів шкіри?

Ну, я залишу це на інший раз. Це занадто важлива тема, щоб лавірувати на до кінця цю статтю. Однак, якщо ви хочете продовжувати цю дискусію, відвідати мій сайт зараз. Там ви можете дізнатися більше про корінних причин зморшок. І ви можете з’ясувати, які природні речовини в здоровій шкірі роботи анти зморшок крем найбільшою силою проти них.