NV охорони здоров’я імунізація коаліції приводом закінчується

Останній етап південній Невади HealthCare коаліції (SNHC) спонсорованих вільний диск імунізації яка почалася восени і завершилася навесні, провів свої останні вільні щеплення від грипу подією 27 лютого о супермаркеті Гренландії Spring Mountain Rd. в Кореї району міста міста.

SNHC, що складається з філіппінської медичної асоціації штату Невада, філіппінської Асоціації медичних сестер штату Невада, Центр по боротьбі з хворобами і профілактиці хвороб і Shots4Tots в координації з Південної Невади охорони здоров’я округу (SNHD) у партнерстві з Азіатським-Американської торгової палати надати безкоштовні щеплення від грипу в азіатських американських жителів Лас-Вегаса і сусідніх містах. У цілому, SNHC надав безкоштовну імунізацію до майже 1000 жителів з вересня 2010 року, коли він почав свій щорічний диск до лютого 2011 року.

Річний Drive імунізації почалася у вересні 2010 року з прес-конференції з азіатсько-американських ЗМІ, щоб надати сприяння у поширенні важливості отримання щеплення від грипу до настання зимового періоду. Прес-конференція була ініційована New America Медіа (NAM) на чолі з його давнім виконавчого директора Закрити Сенді.

Потім повний привід імунізації відбулася в місті Морепродукти і азіатських ринку морепродуктів, Чайя Медитація монастир і храм сикхів в Лас-Вегасі з листопада по грудень, а в супермаркеті Гренландії в лютому цього року.

Загальна річна прибуток кампанії з імунізації не тільки азіатських американських громад, але всі, хто відчуває потребу в щеплення від грипу для боротьби поширених захворювань, пов’язаних із зимою особливо сезонної епідемії грипу.

SNHC (або коаліція) допомагають численні добровольці з медичних професій, таких як медсестри і лікарі, фармацевти, і медичних працівників, студентів та молоді та засобів масової інформації, які забезпечують покриття для поширення інформації загальноміський.

Останній вільний щеплення від грипу заході взяли участь президент PMAN доктор Бен Кальдерон, доктор Тересіта Melocoton, доктор Лінн Quisumbing, Шейла Рівера і Каролін Сьюард від SNHD, д-р Христина Madison – фармацевт і професор університету з південної Невади, який приніс за її студенти-волонтери Сара Мур, Рейчел Мур, Нгуен Кинь і Soyoung Eom, PNAN RNs-Фернандо і Хелен Ymson, Синтія Narciso, Малу Річард, Серхіо і Амелія Abella і їхні діти Аллен і Адріан, молоді волонтери Vicuna-молодший, Ян Батлер і Енді Луонг Vida Лін і всюдисущий Нестор Melocoton.