іонні фени

Іонні фени всі-рейв зараз, це рідко, що ви знайдете високий салон кінця без однієї або двох іонно фени в наявності. Вони мабуть, одним із кращих інструментів, які можна використовувати на Ваших волоссі в даний час. Вони роблять все, від швидкого сушіння волосся до отримання гладенькою замки. Але, як це працює?

Іонні фени працюють, використовуючи негативні іони. Ці негативні іони допомагають висушити волосся швидше, а також зберегти її гладкою і блискучою в багато способів. Негативні іони допомогти, розбиваючи воду в волоссі на більш дрібні частинки. Це можливо, оскільки частинки води заряджені позитивно залучення негативних іонів до нього і розбити його в кінці кінців.

Більш дрібні частинки води, потім випаровуються швидше різання час сушіння в два рази. Негативні іони також допомагають затягнути кутикули волосся робить їх блискучими і м’якими. Вам також не доведеться турбуватися про статичну електрику, яка може призвести до небажаних завивають.

Чим він відрізняється від інших фени?

Традиційні фени звільнити позитивні іони, а не негативні. Позитивні іони працювати назад негативні іони роблять. Замість розриву воду вниз і скорочення часу сушіння, вони замість забере більше часу і піддавати ваше волосся більше тепла збиток, ніж необхідно. Якщо ваше волосся можуть тільки кричати, що це буде, через кілька хвилин удар сушіння за допомогою звичайного фена. Вони також відкривають кутикули волосся дає вам frizzier і фен.

взаємодія

Є багато інших особливостей, які там роблять фен дійсно ефективним і великі. Деякі з них включають в себе керамічні елементи тепла і Далекого інфрачервоних технологій. Керамічний нагрівальний елемент робить температуру вашого фен і багато навіть набагато м’якше і легко контролювати. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про перегрів або смаження вашого волосся. Далекий інфрачервона технологія також допомагає скоротити час сушіння. Ці елементи в поєднанні з іонною технологією переконайтеся, що ваші волосся отримують найкраще лікування можливо.

Так, що у вас є, короткий час сушіння, менше тепла на волосся, а також блискучими і здоровими замки. У день, коли ви почнете використовувати іонний фен той день, коли ви будете прощатися з поганих днів волосся всі разом. Що ще можна бажати. Чи є ваш фен оснащений іонна технологія? Якщо ні, піти і отримати один, ви не пошкодуєте про це.