інноваційні макіяжу запобігає подразнення очей

Більшість жінок випробували свербіж, водянисті очі, часто приписуючи роздратування і алергічні реакції на їхні косметику. Але всупереч цій вірі, туш для вій і підводка для очей лущення і працює в очі – не алергія – причиною більшості проблем очі.

Маючи це на увазі, косметичних компаній, таких як Blinc Інк виявлені нові розробки в технології макіяжу очей, що вирішили ці проблеми. На відміну від більшості олівці для очей і туш для вій, Blinc учасника Kiss Me Туш і підводка для очей Поцілунок мене на акриловій основі, що означає, що вони не можуть пластівців, забруднень грудку або бігти. Blinc туш і підводка для очей також не містять шкідливих і дратівливих компонентів.

“Тип акрилових, використовувані в цьому підводка для очей також абсолютно безпечно навіть з точки зору алергії,” Доктор Френсіс Дж. Сторрс, почесним професором дерматології в Oregon Health & Science University, йдеться в статті журналу попередження показуючи олівцем для очей Blinc автора.

Деякі офтальмологи навіть рекомендувати Kiss Me Туш і підводка для очей, щоб їх пацієнти, які мають чутливі очі, носити контактні лінзи або недавно були лазерної хірургії ока.

Kiss Me Туш утворює дрібні, водостійкі труби навколо вії, які можуть бути видалені з поєднанням теплою водою і ніжним тертям. Аналогічно сформульовано Kiss Me підводка для очей створює водостійкий шар кольору на кришці, яка відшаровується з туші. Ні для зняття макіяжу не необхідні для цих продуктів.

Також важливим для підтримки здоров’я очей заміні туш і підводка для очей регулярно; індустрії краси рекомендує замінити макіяж очей кожні 90 днів, щоб уникнути бактерій нарощування.

Точно так само, косметику – особливо макіяжу очей – ніколи не повинні використовуватися спільно з іншими, так як це може збільшити поширення мікробів.

Багато лікарів також рекомендуємо Вам зберегти здоров’я ваших очей через антиоксидант лютеїн і багаті добавок. Один з таких продуктів є супер антиоксидант з макулярної захисту за вибором практикуючого лікаря.