як ефективно використовувати зволожуючі креми, щоб розблокувати сяючої шкіри

Зволожуючий крем забезпечує базу для будь-якого ефективного догляд за шкірою, незалежно від типу шкіри ви можете мати. Ці креми і лосьйони зволожує особи, заблокувавши в природну вологість шкіри.

Є багато типів зволожуючих на ринку для лікування будь-якого типу шкіри або конкретних проблем. Тим не менш, є правильний і неправильний спосіб використовувати зволожуючі креми. ЖЖ найбільш ефективний спосіб використання цього важливого продукту по догляду за шкірою.

Вибираючи зволожуючий крем

Коли ви ходите по магазинах для зволожуючого крему необхідно враховувати наступні фактори:
• Ваш тип шкіри (суха, жирна, нормальна)
• Ваші конкретні потреби (лікування акне, анти-старіння і т.д.)
• Ваш повний курс (якщо ви не застосуєте окремий сонцезахисний крем, вам потрібно знайти зволожуючий крем з SPF)
• інгредієнтів у формулі (ви хочете уникнути аромати і штучні барвники, які можуть дратувати чутливу шкіру)
Кращий зволожуючий крем для ваших потреб може бути більш, ніж одну формулу. Ви можете виявити, що продукт, який найкраще працює на вашому обличчі не буде настільки ж ефективним на ніжну шкіру навколо очей або грубі плями на тілі. Багато жінок вважають за краще різні зволожуючий крем для кожної з цих областей, щоб отримати кращі результати від їх продуктів.

використанням зволожуючого крему

Нанесіть зволожуючий крем на вологу шкіру в міру можливості. Це дозволяє продукту, щоб зафіксувати надлишок вологи, що забезпечує зволоження шкіри протягом тривалого періоду часу. Додаткові сухих областях, таких як руки і ноги, можуть отримати вигоду з багатого Slathering зволожуючого крему, все ще вологими, а потім пару бавовняні шкарпетки або рукавички, щоб допомогти зволожувач вбратися в шкіру більш ефективно.

Клейтон Шагала

Один бренд, щоб розглянути для ваших продуктів зволожуючі Клейтон Шагала. Ця компанія розуміє важливість зволожена шкіра в загальний вигляд, і саме тому вони поєднують в собі глибоке і зволожуючі інгредієнти поверхню для самого ретельного лікування можливо. Існує лінія Клейтон Шагал зволожуючі продукти, які підходять для будь-якого типу шкіри і деяку роботу спеціально, щоб мінімізувати прориви шкіри або лікування старіючої шкіри.

DDF по догляду за шкірою

DDF розуміє, що зволожена шкіра більш пружна, помолоділим шкіри, тому продукти в лінійці DDF призначені для лікування і захищають шкіру, додаючи необхідну вологу. Розширений Зміцнюючий крем є одним з найкращих продуктів для цієї мети. На додаток до надання важливі зволожуючі компоненти, як масло ши, ця формула також включає в себе пептиди для підвищення власного колагену шкіри і виробництво Куркума комплексу, щоб захистити шкіру від подальшого пошкодження.

Dermalogica

Dermalogica надає широку лінійку зволожувачів для вирішення всіх потреб і типу шкіри. Колекція включає в себе тоновані зволожувач носити замість фундаменту і ряд продуктів з SPF для захисту шкіри, як це гідратів. Для тих, хто зі старінням шкіри, потужність Dermalogica багата система пропонує зволожуючі інгредієнти у формулі також призначений для збільшення виробництва колагену і зміцнює шкіру. Ці продукти не містять штучних ароматів або кольору, тому вони безпечні навіть для чутливих типів шкіри.

Зволожуючий є важливим кроком по догляду за шкірою в будь-якому режимі. Право зволожуючий крем зволожує шкіру, роблячи її м’якою, гладкою і виглядає молодше.