часто задаються про лікування скронево-нижньощелепного суглоба

Скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС або синдром) те, з чим багато людей страждають. Її основним симптомом є біль у боку особи, де щелепної кістки підключений до черепа. Все більше число людей, здається, бути діагностовані з ним. Медичні працівники не впевнені, якщо є екологічні причини для цього, або якщо це просто більш відомий синдром, ніж це було в минулі роки. Якщо ви думаєте, може бути синдром скронево-нижньощелепного суглоба і потребує лікування за це, ви повинні проконсультуватися з лікарем, але розуміння відповіді на деякі часто відповів на питання можуть бути корисними початок.

Запитання і відповіді № 1 Про скронево-нижньощелепного суглоба Лікування: Як я дізнаюся, що мені потрібно лікування Синдром скронево-нижньощелепного суглоба? Тільки стоматолог може сказати вам, якщо у вас є синдром скронево-нижньощелепного суглоба напевно, але є деякі симптоми, на які ви повинні шукати. Звичайні симптоми включають труднощі з жувальної, біль в області щелепи або шиї, і клацали звук при жуванні. Якщо у Вас є будь-який з цих симптомів, ви повинні отримати консультацію для постановки діагнозу.

Запитання і відповіді № 2 Про скронево-нижньощелепного суглоба Лікування: Що може бути причиною, щоб це сталося? Якщо ви думаєте, може бути синдром скронево-нижньощелепного суглоба, це може бути, що ви шліфування зубів, коли ви спите. Інші причини включають артрит скронево-нижньощелепного суглоба і стрес.

Запитання і відповіді № 3 про лікування скронево-нижньощелепного суглоба: Чи може мій лікар мені діагноз? Зазвичай немає. Стоматологом або хірургом-стоматологом зазвичай лікує біль, пов’язана з синдромом скронево-нижньощелепного суглоба. Ваш стоматолог повинен бути медичний працівник ви називаєте, коли ви відчуваєте уривчастий звук або біль у щелепі.

Запитання і відповіді № 4 про лікування скронево-нижньощелепного суглоба: Чи є натуральні засоби для лікування скронево-нижньощелепного суглоба? На думку більшості експертів в лікуванні синдром скронево-нижньощелепного суглоба, більшість природних коштів не забезпечить істотного лікування. Змінний вологе тепло з холодними компресами може забезпечити деяке тимчасове полегшення, але це про все, що дійсно відомо на роботу.

Запитання і відповіді № 5 про лікування скронево-нижньощелепного суглоба: Чи є ліки, яке знімає біль скронево-нижньощелепного суглоба? За рецепта знеболюючі допоможе полегшити біль. Деякі стоматологи призначають міорелаксанти, які, здається, допомагає пацієнтам, які зазвичай зціпивши щелепи під час сну. Низький рівень антидепресантів, як відомо, деяке полегшення, а також.

Запитання і відповіді № 6 про лікування скронево-нижньощелепного суглоба: Чи є інші методи лікування, доступного для Синдром скронево-нижньощелепного суглоба? Пацієнтів, які стискають щелепи або скриплять зубами вночі є хорошими кандидатами для носіння нічним сторожем під час сну. Нічна охорона допомагає запобігти стискаючи і шліфування і тому, здається, допомагає багатьом з цих пацієнтів з скронево-нижньощелепного суглоба. Деякі стоматологи будуть вчити своїх пацієнтів з скронево-нижньощелепного суглоба, як розслабити свої м’язи обличчя, яке не схоже, щоб допомогти деяким людям. Інші пацієнти, однак, вимагають хірургічного втручання для полегшення болю СНЩС.

Запитання і відповіді № 7 про лікування скронево-нижньощелепного суглоба: Якщо мій біль вкрай важкий, є операція мій єдиний варіант? Номер хірургії має бути останнім варіантом, оскільки не може бути ризик пошкодження нерва. Переконайтеся, що ви спробувати ліки, нічних охоронців, методи релаксації і перш ніж погодитися на операцію.