тонких ліній і зморшок – хочете скасувати ознак старіння для досягнення молодою і красивою шкіри

Хіба ви не ненавидите це, коли жоден з продуктів по догляду за шкірою не призначені для зворотного тонкі лінії і зморшки роботи. Ви ніколи не замислювалися, чому вони не працюють? Або, якщо вони навіть хороший продукт для використання на вашій шкірі, в першу чергу?

Ти був цим шляхом – намагається продуктів на ринку, які стверджують, що кращий на усунення ознак старіння. Тим не менше, більшість з них просто не працюють. Багато продуктів все обман і не відповідають на те, що вона стверджує.

Пошук найкращих продуктів по догляду за шкірою може бути ускладнене. Висновок один, це ефективно на звернення назад тонкі лінії і зморшки можуть бути так само погано.

Отже, ось кілька порад, які допоможуть вам досягти молодою і красивою шкіри:

1. немає агресивних хімікатів

Чому? Погляньте на кілька загальних синтетичних інгредієнтів і що вони роблять для вашої шкіри.

• Алкоголь – імена, як спирт етиловий спирт, метанол і бензил усі суворі осушувачів, які можуть дратувати і фактично роблять тонкі лінії і зморшки гірше.

• Парабени – синтетичні хімічні речовини, які є ефективними потужні консерванти. Їх робота? Щоб допомогти продукти залишаються на полицях магазинів довше. Ви можете розпізнати парабени з такими іменами як methylparaden або propylparaden. Проте, їх слід уникати, так як дослідження показали, що вони можуть бути пов’язані з можливим раку, а також викликати алергічні реакції.

Замість використання хімічних речовин у вашому догляді за шкірою, шукати ефективні натуральні інгредієнти. Речовин, таких як нано-Lipobelle H-EQ10, яка проникає 7 шарів глибоко в шкіру і ефективно живить шкіру за допомогою антиоксидантів і протидіє пошкодження вільними радикалами.

І, Cynergy ТЗ, яке є новим, ріжучі краї інгредієнт. Ця речовина було доведено (на людину добровольці) у клінічних дослідженнях, щоб стимулювати відновлення зростання колагену і еластину, а також, збільшення еластичності шкіри досить різко все протягом декількох тижнів!

2. захистити шкіру від ультрафіолетових променів

Яким чином? Носіть одяг і сонцезахисні окуляри, які захистять вас від пошкодження сонячними променями УФ. ПС можуть пошкодити вашу шкіру і зробити вас виглядати старше, ніж ви насправді!

Шукайте інший натуральний інгредієнт називається вакаме. Бурих водоростей Японського моря багата натрієм, залізом, калієм, кальцієм і вітамінами. Він пригнічує активність гіалуронідази, захищає шкіру від пошкоджень, викликаних УФ-променів і зберігає вологу вашої шкіри баланс … все, щоб допомогти зберегти вашу шкіру виглядати твердими і здоровими.

3. живлять шкіру зсередини

Що? Просто є дієти, що містить свіжі фрукти і багато зелених листових овочів. Якщо ви вважаєте, вам потрібно трохи допомоги, отримання Вашого вітамінів і мінералів, долийте доповнення. Подивіться на якість, що не на основі хімічних добавок.

І, чи знаєте ви … Омега-3 жирні кислоти дають шкірі здорове сяйво! Чому б не додати більше риби (тунець або лосось) у вашому раціоні. Омега-3 жирні кислоти необхідні для здоров’я вашої шкіри. Ви можете отримати омега-3, не тільки їдять рибу, але з високою якістю омега-3 додатки. Боріться з тими, тонкі лінії і зморшки так що вам досягти вашої молодою і красивою шкіри.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Ці поради допоможуть зворотного старіння шкіри і зробити вашу шкіру молодою, красивою і яскравою. Так, поряд з порадами, шукати безпечні, здорові продукти догляду за шкірою призначені для зворотного тонкі лінії і зморшки, які були доведені, щоб працювати.

Відвідайте мій сайт сьогодні для отримання додаткової інформації на потужні компоненти нано-Lipobelle H-EQ10, Cynergy ТЗ і вакаме. Всі інгредієнти безпечної, здорової та ефективної і з високоякісного догляду за шкірою компанія, розташована в Новій Зеландії. Компанія активно використовує тільки натуральні інгредієнти.