парфуми та лосьйон після гоління, здається, готові бути на вищому подарунки в це Різдво

У цьому місяці ведуча дослідницька компанія NPD Group, Inc, представила результати свого щорічного опитування споживачів торгових наміри протягом Різдвяного сезону. Один з найпомітніших частин інформації в дослідженні є те, що, незважаючи на початку року показує помітне зниження продажів аромату, споживачі, здається, планує купити аромати в якості різдвяного подарунка в більшій кількості, ніж останні роки.

NPD Group, є одним з найвідоміших груп маркетингових досліджень аналітиків, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, і кожен рік вони проводять опитування розслідування, які типи продуктів, які вони мають намір купувати в якості подарунків в період Різдва. NPD в BeautyTrends поділ раніше зазначив, що в період з січня по вересень 2009 року престижу ароматів бачили різке падіння 11 відсотків в продажах в порівнянні з 9 місяцями 2008 року. Незважаючи на цю галузь бачив кілька областей з невеликим збільшенням; дивно, дати поточний стан економіки, тим більше ексклюзивних парфумів, які за ціною понад $ 75 за пляшку бачили середньому збільшується на 3%.

Однак, незважаючи на загальне зниження, щорічне дослідження NPD до намірів Різдвом покупки показав збільшення на два пункти з 19 відсотків (кожен п’ятий) споживачів про те, що вони планують купити хтось духів або лосьйону після гоління в подарунок у цьому році.

Карен Грант, віце-президент і аналітик промисловості NPD Group підвели підсумки доповіді, заявивши, що: “Це буде цікаво подивитися, як все це переводиться в престиж відділу продажів магазину аромат, тим більше, що ми бачили ряд важливих аромати нових жіночих починають розгортати і роздрібні торговці також пропонують споживачам привабливі акції. ”

Справді, це завжди четвертому кварталі календарного року, що на сьогоднішній день є самим важливим періодом для продажів в парфумерній промисловості престижу. Духи і після гоління обидва різдвяні подарунки, які залишаються всі популярні і багато магазинів пропонують привабливі знижки на нові аромати і встановили класики (як Жан Поль Готьє Духи) це буде цікаво подивитися, чи відносяться дані споживчих намірів вдаватися, з коротким проблиском надії для промисловості, яка взяла величезний успіх протягом останніх декількох місяців.