ноти чоловічі та жіночі аромати

Я працював протягом деякого часу від виду грунтовки на «Знайомство з нотами” (або принаймні те, що я знаю, невеликі з цього приводу). Я продовжував спотикаючись вимагають, щоб розвінчати кількість загальних помилок про “списках записки”, які пов’язані з будь-який аромат, і я, нарешті, здався і вирішив зайнятися цією темою в першу чергу.

Все нижче, можуть бути акуратно підсумувати таким чином: не всі в аромат обов’язково в список заміток, і не все в Список нотаток обов’язково в аромат. Там, в даний час я врятував вас від подальшого читання.

Які списки нотами, і де вони беруться
Списки нотами ви бачите тут і там на мережі зазвичай надаються громадських зв’язків духи будинок в запиті. Вони призначені, щоб дати деяке загальне уявлення про те, що аромат “містить”, або, принаймні те, що PR відділ думає, що це пахне (або, точніше, те, що вони думають, що описує його найбільш заманливо для потенційних клієнтів), але це все, . Вони не рецепти, і вони не є повними. Іноді вони короткі і солодкі. Наприклад, недавно випустила на Ungaro Ungaro перераховані тільки 3 ноти: жасмин, шафран і бурштину. На відміну від Shiseido нещодавно знову запущений Zen списки аромат 20: грейпфрут, бергамот, персик, ананас, сині троянди, фрезії, гарденії, червоного яблука, фіалки, конвалії, гіацинта, троянди, квітки лотоса, пачулі, кедра, мускусу , білий мускус, амбра, ладан і морські рослини. Там немає ніяких підстав думати, що насправді містить Zen більше окремих інгредієнтів, ніж Ungaro. Це могло б, але знову ж, це не могло б. Можливо Обидва аромату містити рівно 101 «інгредієнтів». Як споживачі, вони ніколи не дізнаються (і про себе, я не міг піклуватися менше).

Крім того, “список” могли б бути оптимальною між часом він вперше оголосив і коли ви будете читати його на універмазі веб-сайту, навіть якщо сам сік не змінився в проміжний період. Або, по зв’язках з громадськістю може дати два списки, щоб продавці в магазинах, ще один список для преси. Це призводить до великої кількості непорозумінь. Час від часу, ви побачите повідомлення на форумі аромат кажучи “сайту X перераховані ці нотатки для Духи Y, Z сайту перераховані ці інші ноти, яка є правильним?” Найкраща відповідь не є ні, або те й інше. Тобто, жоден не повний список, або може бути кращим поданням того, що запах “містить в собі”. Зробіть ваш вибір, або об’єднати їх, вона не має великого значення.

Чому список нотаток не має значення
Насамперед, як ми вже згадували вище, вони не говорять вам все, що в соку. Інший поширений Повідомлення Форум йде “Я ненавиджу альдегіди, що аромати не мають ніякого альдегідів?” Тоді люди перерахувати всі аромати, які не мають “альдегіди”, перераховані в примітках. Це не те, як вона працює. Там всі види ароматів з альдегідами, які не перелічити альдегідів як записки (і, є більше двох видів альдегід – ви могли б і не два друга, і тільки вони можуть турбувати вас у високих дозах). Там також багато ароматів, де альдегід “у списку” Як відзначають воно покликане імітувати, наприклад, якщо ви бачите, “персик” в список заміток, що ви могли б пахнуть “персик” може бути альдегіду.

Відповідно, коли ви знаєте, аромату була змінена і ви бачите “новий” список нотаток, різниця між літніми список і новий перелік не має нічого спільного з тим, як аромат насправді змінилося. Це може відображати зміни в основному в тому, як PR відділ хоче Аромат буде представлений громадськості. Це не ймовірно, зрештою, що вам буде сказано, що дорогі жасмину Грасса в оригіналі був замінений дешевшим жасмину з інших країн або, що частина або все це було замінено ще більш дешевим синтетичним жасмину. Вони не будуть турбувати вас, повідомивши вам, що синтетичний мускус в оригіналі, які в даний час заборонено, була замінена чимось більш безпечним.

Навіть якщо записку в списку, ви не знаєте, які конкретно хімічні аромату був використаний для цієї ноті. Так, наприклад, я також бачу повідомлення, які говорять “Мускус завжди прокисає на мене, що аромати не мають мускус?” (І те, як ви можете здогадатися, люди список ароматів, які не мають “мускус” у примітках). Одним з важливих пунктів: аромати без синтетичного мускусу рідкісні, і є багато різних хімічних речовин, аромат призначений для імітації “мускусу». Там в деревне мускус, фруктовий мускус, борошниста мускус, охайно мускус, “металік” мускус … цей список можна продовжувати і далі. Два аромату може бути дві з них, інший може виявитися інший, багато парфумери використовувати більше двох в тій же аромат. Слово «мускус» до списку заміток, отже, не сказати вам що-небудь про те, що він буде пахнути, і немає ніяких підстав вважати, що, тому що два аромати з мускусом пахли кислим вам, що ще два обов’язково будуть.

Те ж саме справедливо і для багатьох інших нот. Візьміть будь квіткові примітка – тубероза, жасмин, троянда, що завгодно. Той факт, що квітка є в список заміток значить фактичного квіти були використані при виготовленні духів. Там може бути “реальним” жасмин, може бути комбінація синтетичних і реальних жасмину, там можуть бути тільки синтетичні жасмину, може бути поєднання декількох різних синтетичних жасмин. Там можуть бути синтетичні хімічні аромат, який пахне як “Квіти”, і вони вирішили вказати його в списку “Жасмин”. Так що, як з мускусом, ви могли б “Жасмін” у двох ароматів, а в іншому, або ви могли б бачити жасмину в список заміток, але не нічого подібного запах жасмину в сік, або Ви могли б запах жасмину в соку, але це не в Список нотаток взагалі.

У деяких випадках, парфумери використовують те, що вони могли б назвати “модернізованих” матеріали аромат. Для Hermès Брін де réglisse, парфумер Жан-Клод Еллена “… звернувся до своїх колег в незалежній лабораторії духи у Грассі. Запитали їх, щоб нарізати природних лаванди і 50 різних груп молекул, понюхав їх усіх, відкидаються чотири і зібрав його” , щоб отримати точний “Лаванда”, що хотіли. Крім того, пачулі використовується в парфумерії в ці дні часто обробці для видалення важких земних відтінків, які роблять її “хіпі-іш” для сучасних споживачів. Багато людей, які не люблять “пачулі” (включаючи мене) можуть знайти, що вони практично не помічати пачулі в нових ароматів, інші (знову ж, в тому числі мене) знайти використання всіх цих згладжених над природними матеріалами надав багато сучасних духи охайною для комфорту.

Ви також повинні знати, що є запашні речовини, які пахнуть як більше двох “до відома”, і вони можуть бути перераховані в примітках як окремі юридичні особи. Зазначає “цінних порід дерева, бурштину і мускусу” може все родом з одного два синтетичних хімічних аромат. Інша компанія може використовувати той же аромат хімічних і перерахувати його як “мускус” або “чуттєвого мускусу”, ще один може перерахувати його як “екзотичні породи дерева”. Зазначає “тубероза, апельсиновий колір” може надходити з двох аромат хімічних, так міг відзначає “мімоза, жасмин” або “шкіри, кедра, ветівера».

Чому список нотаток має значення
Ви можете запитати, чому ви повинні перевантажуйте себе читанням список нотаток на всіх, то? Ну, моя відповідь проста: як споживача, це все, що я повинен йти на *. Там в 2-3 нові аромати випускаються кожен день, і я не планую, щоб запах їх усіх. І в той час як в деякій мірі Список нотаток фантастичною, вона може запропонувати ключі для споживачів, які намагаються з’ясувати, що варто зусиль нюху.

Два останніх зверніть увагу, що, здається, викликає плутанини є бурштин. Після виходу Prada Янтарний Pour Homme, я бачив, що люди висловлюють здивування, що список нот (бергамот, мандарин, неролі, кардамону, герані, ветівера, квіти апельсина, мирра, nirvanolide мускусу, ладану, сандалового дерева, бобів тонка, ваніль, шафран , пачулі і шкіра) не включав “Янтар”. Там немає жодного природного матеріалу називали бурштин, це коктейль з нот (або “Акорд”), які можуть включати в себе ладану, бензоїну, ванілі, бобів тонка і пачулі, щоб назвати кілька можливостей. Аромат може містити два або більше з цих матеріалів, або він може містити синтетичні увагу, що пахне «Янтарний-у”, і духи могли б вибрати будинок до списку окремих нот, або, скажімо “Янтарний”, “розплавлений бурштин”, ” гаряча рідина бурштинового кольору “, чи як там вони думають, що здається прекрасним.

Я можу придумати безліч прикладів, коли список нотаток привів мене в оману, і, звичайно, він ніколи не говорить вам все, що вам необхідно знати. Цей список здається прекрасним мені: зеленого плюща, мандарина, водяної лілії, пелюсток квітів апельсина, марокканської троянди, жасмину самбак, мімози, абрикос шкіра, амбра, цінні породи дерева і мускусу, але це для майбутнього Vera Wang квітів принцеси, і, вже пахло оригінальні Vera Wang Princess, я впевнений, квітів принцеси не приєднуватиметься до моєї колекції.

“Блискучі свіжістю зелених”, перераховані в примітках для Гвен Стефані LAMB L змусили мене підозрювати, що верхні ноти буде нагадувати мені освіжувач повітря, і ось і ось, що вони роблять. Я відчуваю запах груші та запашного горошку в L, як рекламується, навіть якщо немає ніяких “реальних” груші або запашний горошок в соку. Крім того, “полуничний шербет” і “карамельний попкорн» в Miss Dior Christian Dior в Chérie були прекрасні підказки, що кінцевий результат буде солодким і фруктовим, і це було, те ж саме для “червоного лічі, золотий айви, ківі і кекс згоди “Брітні Спірс у Fantasy.

Отже, переконайтеся, що ви будете списків нот, але не забувайте довіряти своєму носі. Якщо ви відчуєте запах ванілі, але це не в списку, не думайте, що означає, що ви мріяли, і якщо список включає ванілі і ви не можете відчувати запах його, не хвилюйтеся, що ваш нюх винен .

* І зауважте, я не скаржуся. Я б багато читають (і знос) “Конвалія” і “мускус”, ніж гідроксіцітронеллаль & galaxolide.