накладні вії – Поради та рекомендації

У сьогоднішньому зайнятому світі, підкованих модної дівчини знає, що зміни, безумовно, неминуче і може відбутися протягом ночі! Ми можемо змінити наш колір волосся протягом декількох годин; додати довжину його протягом декількох хвилин і серветки на деяких помади з відтінками, які працюють від нейтралів в ранок, рожевий до цього важливій нараді обід і не-стоп-до-ви -отримати достатню для червоного, що казковий вечір. Всі ці суттєві зміни в повсякденному погляд модниці, але ви також знаєте, що ваші вії (які є перешкодою для очей) може змінитися так само швидко і легко! Іди ти сказав? Як насправді … Я буду!

Накладні вії є швидкий і простий спосіб, щоб скрасити ці блюз, прославляти тих, зелень або зробити ці безрозсудний коричневих вискочити і сказати: “Ну, здрастуй є великий світ! Покажи мені, що у тебе є! “І найкраща частина про нього, про те, що накладні вії сьогодні не ті ж самі, твою мать старанно надіти з пінцетом і робили її схожою на ній було кілька занадто багато пальто її clumpiest туш! О ні дами … у нас є вибір.

Найпоширеніший і простий накладні вії наш старий вірний, одна смуга вій. Це погана дівчинка була нова і поліпшена і дає весь очей, що мільйон доларів погляд. Її молодша сестра, сингли, які є індивідуальними вії для розміщення у разі необхідності, як правило, можна знайти бовтається в зовнішньому куті ока, вона дає будь-якої лінії вій, які приходять сюди поглядом. Їх нові і більш обурливі двоюрідний брат є різноманітність вій – вона міняє форми і кольору швидше, ніж кулі і можна побачити на техно злітно-посадкових смуг, висока фотосесіях мод, Хеллоуїн або останніх науково-фантастичного фільму. Є тонни більше, що належать Lash сім’ї, але ці три є послами і найпростіший, щоб отримати на руки. (Просто запитайте Джей Ло-о них вона знає їх добре!)

Ці накладні вії завжди готові до ночі на місто, але вони також не буде займати ваш весь вечір їх застосування. Lashes тепер легше, ніж будь-коли в застосуванні і видалити! Це може зайняти кілька разів, щоб стати професіоналом у додатку, але пам’ятайте, що вам потрібно, щоб на цьому рожевому велосипеді з дивовижною кистями те чи інше, якщо ви збираєтеся стійки ваші речі все, аж до кінця кварталу!

Ось декілька порад:

1: Перед застосуванням клей вії, переконайтеся, що довжина вій група буде відповідати вашим очам, щоб ваш накладних вій буде комфортно. Ви не хочете, щоб ваші вії, щоб почати занадто близько до слізний проток, або виходять за рамки вашої природної лінії вій. Можливо, вам доведеться відрізати невелику частину, якщо ви очі менше.

2: Нанесіть тіні для повік і туш. Таким чином, ваші вії будуть такими ж кольору, що і помилкові пари і гармонійно поєднуються краще.

3: Нанесіть тонку лінію клею DUO вій групі. DUO поставляється в білому, яка сохне ясний, а також темний тон, який сушить чорний. Я настійно рекомендую ясним для початківців!

4: Дозволити клей сохнути протягом приблизно 30 секунд. Це дозволяє йому стати трохи липким і легше застосовувати.

5: Стати ближче до дзеркала і застосовувати накладні вії на повіку як можна ближче до лінії вій наскільки це можливо. Тримайте очі спокійно і клею буде встановлена ​​в найкоротші терміни!

6: Завершіть з рідиною або гелем лайнера.

Проста записка про те, що вії можуть і будуть змінюватися вони, як ваші очі дивляться. Вони роблять ваш погляд більш відкритим і більше. Кінець історії. Моє правило: Якщо ви не можете вирішити, що ви збираєтеся носити-надіти накладні вії, всі будуть дивитися на ваші гарні очі, щоб навіть все одно, якщо ваші шкарпетки збігатися.