любите Ботокс для зморшок, але не можуть собі цього спробуйте ці альтернативи

Багато людей і особливо люди в шоу-бізнесі покладалися на косметичні ін’єкції ботокса, щоб тримати ноги ворони і на лобі зморшки на затоку.

Насправді, новий доповідь вийшла кілька років тому про те, що ботокс клієнти стають все молодше і молодше. Один пластичний хірург в Каліфорнії повідомили, що деякі з його клієнтів Ботокс – хто в будь-якому шоу-бізнесі або моделювання / акторська професія – це у віці 30 років!

Правда полягає в тому, Ботокс є ефективним, швидким, досить безболісно, ​​швидкодіючі, і не вимагає ніяких простоїв – звідси і термін “Lunch Time підтяжка обличчя” ……………………… Так що є тільки один нюанс … ………………..

від вартості!

Це все ще занадто дорогі в обслуговуванні кожні три-шість місяців для більшості працюючих людей, як ми.

Але хороша новина в тому, що багато косметичні компанії дослідники, що працюють цілодобово, щоб придумати актуальним вирішенням цієї багатомільярдної індустрії. І вони роблять деякі великі успіхи …..

Одним з перших продуктів крем ботокс альтернативою було Avotone – що ще там з точки зору ефективності. Ще один є Strivectin або як деякі букви Strivecton. У них є продукт, який вони називають “краще, ніж ботокс», але це дійсно називається Strivecten-SD, який мені кажуть, не настільки ефективні, як Avotone і не містить всі інгредієнти, які дослідники виявили, щоб бути ефективними.

Так що ж робить хороший крем ботокс і як це працює?

В основному всі з цих кремів містять певні амінокислоти пептиди кислоти допомагають послабити м’язи, які договору – тим самим зменшуючи утворення зморшок або складки. Коли ці креми наносяться на проблемні зони вони допомагають вирівнювати гусячі лапки навколо очей і гладкою мімічні зморшки на лобі.

Один головний амінокислотний пептид, що більшість з них містять є Argireline. Цей інгредієнт допомагає блокувати нервові сигнали, які контролюють скорочення м’язів обличчя. Це призводить до значного зниження як глибину і розміри тонких ліній. І, це ефективно!

2002 Міжнародний журнал науки Косметичні повідомив, що, коли крему, що містить 10% Argireline був застосований до добровольців, зменшення глибини зморшок було до 30% через 30 днів лікування.

Це дуже вражає.

Інший інгредієнт цих ботокс альтернативні продукти повинні містити, Matrixyl.

Дослідження показали, що крем, який містить лише 3% Матриксил тимчасово виробляє “дуже значне зниження глибокі і середні зморшки” —- і глибокі складки були знижені в середньому на 68%

новий і набагато більш ефективний крем ботокс

Тепер є новий «малюк на блоці» і його продукт виглядає досить перспективним. Цей продукт містить обидва із зазначених вище компонентів на додаток до двох більш пептидів – тільки виявив – які підвищують ефективність продукту. Крім того, він містить антиоксиданти, такі як вітамін С, альфа-ліпоєва кислота, і DMAE. Крім того, він може бути використаний на обличчя і шию на загальне обличчя і шию управління зморшок.

Результати тільки постійні

Майте на увазі, що альтернативи ботокса крем це тільки тимчасове рішення. Ви завжди повинні прагнути, щоб звернути назад старіння шкіри, використовуючи методи омолодження шкіри, як я контур на моєму сайті.

Завжди продовжувати використовувати креми колагену будівлі, такі як пептиди міді і отшелушивающих кислот, таких як молочна кислота або саліцилову кислоту, щоб допомогти пролити старі мертву шкіру, як ви відновити нових клітин. Крім того, вважають вправи і масаж обличчя разом з шкірою пункція …… Для отримання додаткової інформації див нижче ….