епіляція – видалення волосся електролізом

Електроліз епіляція перше зловив мій інтерес, коли я вчився в університеті. Я був в небезпеці від маючи на вирощених волосся на моїй шиї кожен раз, коли я поголився, моя шкіра була постійно роздратовані і сировину. Я чув про лазерного лікування і так, як це єдиний реальний лікування, який повністю позбавляє від волосся назавжди, не більше гоління. Відразу після перегляду різних рекламних роликів, оголошень і статей, електроліз видалення волосся, як з’явився хороший вибір.

Після первинної консультації, стало ясно, що було зловити, а ціле безліч уловів. Нижче наведені деякі речі, які вони не говорять про практично в будь-якому їх спеціальних пропозицій.

Лазерне лікування дійсно дорогі. Для лікування відносно невелике місце коштуватиме близько $ 1000.

Такий метод лікування хворобливих, як божевільний. Лазерне випромінювання буквально палаючий ви протягом 45 хвилин кожної сесії.

Все лікування займе 5 різних методів лікування зазвичай.

Кожна людина лікування повинно бути розташовані три місяці один від одного, так що весь процес зазвичай займає більше часу, ніж на один рік.

Кінцеві результати значно відрізняються. Я можу керувати болем, тривалість часу, а також виправдати витрати, якщо це означало, що я ніколи не доведеться голити шию для іншої частини мого життя, однак я повинен був кінцевий результат. Усього за кілька місяців відразу після мого останнього лікування і волосся на моїй шиї почали рости назад, а також всього через шість місяців після цього моя волосся відросло ще раз, щоб так воно і було, перш ніж я отримав лікування.

Електроліз може працювати для деяких людей, однак вона не працює для мене. Якщо ви не хочете витрачати велику суму грошей, підданий тортурам за допомогою лазерного променя, але не мати гарантії, що це план лікування буде працювати, то я раджу скористатися інший варіант для видалення волосся. Гоління отримує мою шкіру дратувало в вирощених волосся, вищипування є занадто повільним, електролізу було безглуздо, і воском було й мови. Я почав використовувати креми для волосся зниження поки врешті-решт я не виявив, що один зробив чудеса для мене, і це залишається моїм улюбленим підходом видалення волосся. У випадку, якщо ви думаєте про досить простий, швидкий, а також корисний засіб видалення волосся я рекомендував би вибрати відмінний крем для депіляції, який дійсно працює.