домашнє шкіру крем, що очищає рецепти

Ароматерапія може допомогти вам дбати про вашій шкірі шляхом змішування масла ароматерапія в вашу власну очищаючі креми і лосьйони. Ви скоро зрозумієте, скільки ви можете поліпшити свій зовнішній вигляд і благополуччя без зайвої суєти і витрат. Також ви зможете скористатися заспокійливими ароматами олій.

Домашнє чищення шкіри

Використовуючи ваш улюблений крем, що очищає без запаху або молока, додати будь-який з наступних ароматичні масла, окремо або в комбінації для кожного типу шкіри. Співвідношення двох крапель масла кожні 4 рідких унцій (100 мл) миючого засобу.

Нормальна шкіра: троянда, неролі, лаванди, сандалового дерева

Суха шкіра: ромашки, герані, троянди і іланг-ілангу

Комбінована шкіра: лаванда, герань

Потріскані, потрісканої шкіри: бензоин і ромашки

Hyper-чутливої ​​шкіри: ромашка, неролі, жасмину, троянди

Лопнули капіляри: неролі, троянди, лимона і м’яти

До ефективної процедурі чищення буде балансувати вашу шкіру, допомагаючи їй нормально функціонувати. Для всіх типів шкіри повинні бути очищені два рази на день. Косметолог виявив, що багато хто з клієнтів, які не мріяли б, щоб лягати спати без очищення їх шкури, але не потрудилися вранці. Тим не менш, очищення вранці дійсно важливо. Ваша шкіра викидає токсичні відходи, поки ви спите, і якщо ви нанесіть зволожуючий крем прямо на вашій шкірі ви насправді запобігання цього процес втрати від того, ефективні.

Нормальна очищення шкіри

Ранок використовувати або очищає молочко або очищающий брусок збалансованим.

Вечір Видаліть макіяж косметичним молочком потім повторіть з молоком або очищаючого бруска.

жирної очищення шкіри

Ранок Або використовувати очищає молочко або очищающий брусок збалансованим, якщо ви віддаєте перевагу, щоб вимити обличчя.

Вечір Спочатку використовуйте очищає молочко, щоб видалити всі сліди макіяжу. Потім вимити обличчя збалансований очищающий брусок.

Суха чистка шкіри

Ранок Використовуйте крем, що очищає. Масаж це в обличчя пальцями ретельно потім видалити.

Вечірнього використання очищаючого молочка для видалення макіяжу. Очисти ще раз, використовуючи крем, що очищає.

Чистка Комбінована шкіра

Вранці, як для жирної шкіри, зверніть особливу увагу на ніс, підборіддя і лоб областях.

Вечір Можливо для жирної шкіри, бути ніжним на щоках, і якщо вони сухі повторити процес очищення за допомогою молока миючим засобом, а не мити обличчя.

Hyper-чутливої ​​шкіри чищення

Ранок використання очищає молочко або крем спеціально для дуже чутливої ​​шкіри. Уникати попадання на шкіру прань.

Вечір Видаліть макіяж з очищаючого молочка. Повторіть чистку використанням крему. Будьте ніжні при видаленні миючим засобом.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.