довгострокові результати LASIK

Більшість моїх знайомих на роботі і в суспільних колах носять окуляри, контакти, або мали Lasik зроблено, і цілком імовірно, що люди, яких ви знаєте, хто потребують корекції зору набагато більше, ніж тих, у кого ідеальний зір (ви самі може бути хтось носить окуляри або контактні лінзи, як Ви читаєте це зараз). Очні клініки і оптиків включати всієї галузі, яка обслуговує цю широкої громадськості необхідність корекції зору.

Протягом багатьох років, Лос-Анджелес Lasik корекція зору аналогічним чином було допомагаючи мільйонам бачити краще шляхом сучасних лазерних технологій для відновлення зору. Lasik має високий ступінь успіху з визначення різних опитувань задоволеності пацієнтів Lasik знаходження більшості пацієнтів задоволені. В останні роки, мета-аналіз американського суспільства катаракти та рефракційної хірургії більш 3000 рецензованих статей, опублікованих за останні 10 років в клінічних журналів з усього світу, в тому числі 19 досліджень, що включали 2200 пацієнтів, подивився прямо на задоволення, показав, 95,4% ставка задоволеності пацієнтів серед пацієнтів Lasik по всьому світу.

За словами провідного місцевого Lasik хірург Лос-Анджелесі Lasik хірургії, а також лазерної очної хірургії в іншому місці коригувальні забезпечує довгострокові вигоди для переважної більшості пацієнтів, які піддалися Лос-Анджелесі Lasik хірургії. Дослідження, проведені у Великобританії і США незмінно показують, що хоча ряд ключових чинників, в заявки негативних результатів за участю лазерної хірургії ока, що є пояснення для цих випадків. Ці чинники включають високу початкову виправлення, астигматизм, більш старшого віку і нереалістичними очікуваннями пацієнтів, і підняли перебільшеними критика заснована на необгрунтованих даних від лазерної хірургії ока.

Наприклад, раніше дослідженні, опублікованому Національним інститутом британської Національної служби охорони здоров’я з питань охорони здоров’я та клінічного майстерності (NICE) у 2004 році були вивчені результати огляду чотирьох рандомізованих контрольованих випробувань до видачі рекомендації з використання Lasik в NHS. Що стосується ефективності в процедуру, хороший повідомили у той час: “в даний час дані на Lasik для лікування аномалій рефракції припускає, що вона ефективна в окремих пацієнтів з легкою або помірною короткозорістю», але це «доказ слабкіше його ефективність у важких короткозорості і далекозорості. ” Що стосується безпеки в процедуру, хороший повідомила, що “існують побоювання щодо безпеки процедури в довгострокові та поточні докази не видаються адекватними для підтримки її використання в рамках NHS без спеціальних механізмів для злагоди і для аудиту або дослідження.” Провідні Лос-Анджелесі Lasik хірургів в Сполучених Штатах і Об’єднаному Королівстві, проте, вважають, NICE покладалися на інформацію, яка суворо датовані і слабо вивчені.

Поточні дані переконливо свідчать, що Lasik є низьким рівнем ризику, надзвичайно корисним варіантом для корекції очей багато задоволених пацієнтів.