вільні радикали – секрет анти старіння і профілактики захворювань

“Всі захворювання, викликані вільними радикалами».
Доктор Шеррі Роджерс MD – провідною фігурою в сім’ї та екологічної медицини.

У 1956 році Денхема Хармон MD., PhD., Запропонував своє вільно-радикальна теорія старіння. Відповідно до цієї теорії, старіння процес включає в себе молекулярні і клітинні пошкодження, викликані вільними радикалами. Ця теорія залишається сильним сьогодні з вільними радикалами і антиоксидантами ще поточне слово шум в області анти-старіння і, меншою профілактики захворювань записку.

Так що без цієї статті перетворюється на складний і дуже нудно хімії та фізіології зменшити давайте подивимося, якщо, коли можна дістатися до серця його, вирішуючи наступні:

· Що таке вільні радикали?

· Як вони пошкодити людське тіло?

· Як я антиоксидантів допомагають захистити організм від пошкодження вільними радикалами?

· Як ще я можу запобігти пошкодження вільними радикалами?

Що таке вільні радикали і як вони формуються

Вільний радикал голодних голих електронів (1).

Як вільні радикали, що утворюються? Основному ядро ​​атома оточене хмарі електронів. Ці електрони оточують ядро ​​в парі, але іноді атом втрачає електрон, внаслідок чого атом з “непарних” електрона. вільними радикалами також відомий як, активні форми кисню (АФК) (1).

Вільні радикали дуже нестабільні і швидко реагувати з іншими сполуками, намагається захопити необхідну електрону домогтися стабільності. Як правило, вільні радикали атакують найближчого стабільну молекулу, “крадіжка” свій електрон. Коли “атакували” молекула втрачає електрон, вона стає вільним радикалом себе, починаючи ланцюгову реакцію. Як гра в доміно, як тільки процес почався, він може каскадом, нарешті, призводить до порушення живої клітини. (2)

Коли вільних радикалів вбити або пошкодити достатню кількість клітин в організмі, організм віків. Доктор Хармон почав свою теорію, показавши, в перший раз, що годування різних антиоксидантів для ссавців розширили свою тривалість життя. (3)

Деякі вільні радикали виникають звичайно в процесі обміну речовин. Іноді клітини імунної системи організму в цілеспрямовано створюють їх для нейтралізації неприємних помилок, як віруси, бактерії. Candida, який пробирається через в крові є однієї мети. Однак, фактори навколишнього середовища, такі як забруднення, радіація, сигаретний дим і гербіциди також може породжувати вільних радикалів. Ми вдихаємо більше 500 екологічних хімічної кожен день тільки в середньому будинку (1).

Як правило, тіло може обробляти вільні радикали, але якщо антиоксиданти недоступні, або якщо вільних радикалів стає надмірним і залишає нашому арсеналі недостатньо і не в змозі детоксикації наступної атаки хімічної то збиток. Збиток призвести до симптоми, як головні болі або перепади настрою, то Domino до хвороб.

Як антиоксиданти можуть запобігти від пошкодження вільними радикалами Антиоксиданти діють як губки хандрити до вільних радикалів і гасіння пожеж їх руйнування (1)

Антиоксиданти нейтралізують вільні радикали, жертвуючи одним зі своїх електронів, закінчуючи електронно-“крадіжка” реакції. Тільки пара електронів робить їх щасливими і неруйнівного. Антиоксидантами самі не стають вільними радикалами, жертвуючи електрона, оскільки вони стійкі в будь-якій формі. Вони діють як поглиначі, що допомагає запобігти пошкодження клітин і тканин, що може призвести до пошкодження клітин і хвороб. Вітаміни С і Е є двома антиоксидантів.

· Вітамін Е – найпоширеніший жиророзчинний антиоксидант в організмі є одним з найбільш ефективних ланцюга розрив антиоксиданти доступні. Первинний захисник від окислення і, як вважають, захищає від серцево-судинних захворювань.

· Вітамін С – найпоширеніший водорозчинний антиоксидант в організмі. Чинний головним чином в клітинній рідини. Особливу увагу в боротьбі вільних радикалів викликані забрудненням та сигаретного диму. Багато досліджень корелюють високим споживанням вітаміну С з низькими процентними раку, зокрема, раку порожнини рота, гортані і стравоходу. (2)

Як ще я можу запобігти пошкодження вільними радикалами?

Перш ніж піти і фондового свою комору з мега-дози цих вітамінів, майте на увазі: більше не завжди означає краще, і синтетичні версії може бути проблематичним, а не засвоюються організмом. Ваш обмін речовин типу також визначає, як ви постраждали від різних доз вітамінів, так як ми не всі реагують однаково

Ось деякі початкові кроки:

Видалення оброблених харчових продуктів і заміна з органічними та хімічними безкоштовно Whole Foods. Пам’ятайте, “якщо він не був навколо протягом 10 000 років не їжте його. Дивлячись на зниження хімічних забруднювачів у вашому будинку, офісі та його околицях. Роблячи Detox. Тим не менш, це гарна ідея, щоб звернутися до фахівця Першим, хто може оцінити ваш рівень токсинів і рекомендувати правильний підхід, оскільки це може бути дуже дорогим покупки непотрібних і, можливо, неналежно продукти

висновок

Так контролює ці вільні радикали секрет проти старіння і профілактика захворювань? Вона безперечно виглядає Згідно сучасним дослідженням як частини головоломки. Але суть в тому, виконавши ті перші кроки, без сумніву, ви рухаєтеся в правильному напрямку джерела молодості і довгого здорового життя.

3D-тренер
Крейг Бертон

посилання
(1) детоксикації або померти. Шеррі Роджерс, доктор медичних наук Sand Key компанії 2002 року.
(2) http://www.healthchecksystems.com/antioxid.htm.
(3) Хармон D. Старіння: теорія, заснована на вільних радикалів та радіаційної хімії. Геронтології J 1956; 11:298. Цитується за: http://www.healingdaily.com/conditions/free-radicals.htm