випрямлячі для волосся для афро волосся

Який випрямляч є кращим для волосся афро? Не всі праски підходять для всіх типів волосся і текстури, так що вам потрібно добре шукати той, який може принести користь вашому волоссю найбільше. Намагайтеся уникати дешевих брендів, тому що все, що вони можуть зробити, це провести завивають і пошкодження волосся, а з афро волосся має особливу текстуру, яка робить його більш уразливим до спеки, він потребує допомоги професійного випрямляч з використанням високоякісних матеріалів, таких як кераміка, титан або турмалін.

Найкраще, що ви можете зробити для вашого волосся знайти професійного плоского заліза, який використовує кращі матеріали (наприклад, з трьох описаних) для підтримки здоров’я кожного пасма.

З афро волосся має пористу структуру, це може бути важко стиль і вже тим більше з урахуванням своїх уразливість в умовах високих температур, тому що він швидко втрачає вологу і підтримує теплового ушкодження. Ви повинні не тільки знайти хорошого якості плоский праска до стилю здорово, ви також повинні використовувати глибоко зволожує волосся і теплової протруйниками перед використанням будь-яких інструментів гарячої укладання, так що ваші замки харчуються і захищеною. Тепер все, що залишилося, щоб насолодитися всіма перевагами безпечного стилю!

З керамічним настільки популярний в тепло інструменти моделювання через його властивостей безпечного опалення, це кращий вибір для афро волосся. Це один із самих здорових матеріалів для будь-якого типу волосся і текстуру, але особливо добре працює на афро, звичайно, пошкоджених або товсті замки. Однак, вам потрібно переконатися, що з вашим плоского заліза, ви отримуєте реальні речі, а не просто дешевою покриття на пластинах.

Турмалін це ще один відмінний вибір для афро волосся, особливо, якщо ви, як правило, страждають від завивають або сухості, або якщо ваш коси особливо фігурні. Цей матеріал може проводити величезну кількість негативно заряджених іонів різко скоротити завивають та боротьби з статичним. Випрямлячі, які показують потужну комбінацію з турмаліну і керамічних ідеально підходять для афро волосся, так що ви, ймовірно, слід перевірити Кармін G3, яка використовує 100 відсотків турмаліну і керамічних плит.

Якщо у вас є випрямляч, який використовує титан, то ви також можете насолоджуватися переваги, які вона пропонує для афро волосся. Він має дивовижні здібності опалення, управління ставати дуже гарячим, в секундах. Ви повинні бути обережні, афро волосся вимагають всього в 300 до 350 градусів за Фаренгейтом розправитися безпечно.