без проблем процедур, щоб допомогти вам думати про прекрасне існування на даний момент на

Подумайте про те, прокинувшись одного ранку, щоб знайти, що ви використовуєте ваші унікальні таланти всередині повністю задовольняє спосіб, що ви відчуваєте себе фантастично у вашому організмі людини, і що ваше життя відчуває себе багатим і спільне.

Тепер запитайте себе, скільки часу і грошей ви вклали намагається проживати стільки, скільки культурно ідеальної жіночої привабливості? Щороку американці витрачають близько $ 40 млрд на дієті. Люди розмістити величезну силу способу життя у вивченні останньої дієти, планування меню, мучитися над їжею варіантів, позбавляючи себе і виконання типів вправ вони навіть не насолодитися дюйма Там так багато набагато більше, ніж спосіб життя безмежні пошуки, щоб зробити людський вигляд тіла, як культурну привабливість досконалим.

Це не повинні бути такими. Незадовго до початку дієти захоплення, люди самі багато додаткової ким вони були і що вони робили в світі. Вони провели свою енергію способу життя збагачення планети навколо них, а не витрачають свій час, намагається з’явитися приголомшливим. Вони націлені на членів їх сімей, їх спільноти, і їх відмітні навички.

У ці дні дівчата тонко вчить визначати себе строго по тому, як вони виглядають. І подивимося, що ми хочемо навчити навіть не отримати. Тільки 5% дівчаток мають недостатню вагу, ще 87% в актрис ми бачимо по телебаченню. І моделей? Мало того, що їхні фотографії сильно аерографом, щоб видалити будь-які “недоліки”, вони зазвичай стоять 5’9 “і важать 110 кілограмів. Типова американська жінка, на 5’4” і 140 кілограмів просто не збираюся коли-небудь виглядати пластифікований моделі Незалежно від складності вона намагається.

Деякі з часу і коштів ми вкладаємо намагається виглядати як цих актрис і моделей може бути набагато набагато краще інвестували проживає неймовірною життя. Існує печаль у відчайдушному прагненні до краси. Це тривожно, щоб побачити знаменитостей самих голодуючих у виснажених органів. Як багато багато більш витончені це прийняти дивовижних органів ми народилися і покласти нашого існування енергію та кошти в вносить значний внесок для світу навколо нас.

У кожного з нас значно більше, щоб забезпечити не тільки намагаються досягти культурного рівня краси. Ти прекрасна прямо зараз, точно так, як ви.

Візьміть ваше життя назад з машини засобах масової інформації. Ви більше, ніж “погляд” ви струму на планеті. У кожному з нас живуть надіями, мріями, таланти та потенціал, щоб отримати радісну, багате життя. Спосіб життя проходить швидко. Дозвольте йому бути великим знанням, а не прагнення до недосяжної елегантність і тонкість.