Японський випрямлення волосся пояснив

Введення Японський випрямлення волосся були зустрінуті з теплим прийомом від перукарського елітою західного світу і був і досі є останньою тенденцією для знаменитостей з усього світу. Давайте копати глибше і розгадати секрети “Соковитий виглядають волосся”.

Японський випрямлення волосся, який також відомий як теплові Відновлення, Магія Прямо, Bio іонні Випрямлення і система Юко, є постійним техніки випрямлення волосся, яка використовує тепло з реструктуризації облігацій у волоссі так, що волосся лежить прямо, даючи вам глянцева, гладкими волоссям, яка відбиває світло, випромінює колір і додає блиск появи шовкова.

Найкращі системи на ринку Liscio і Юко обидва з яких приходять з Японії. Liscio є популярним вибором, оскільки він широко використовується в салонах сьогодні. Юко Ямасіта є засновником системи Юко і отримав патент на її системі в Японії в 1995 році. Вона також відкрила свій перший спеціалізований салон випрямлення волосся в 1996 році і представив її системи в США в 1997 році. З тих пір вона виховала багатьох провідних стилістів про те, як використовувати її методи і заснував Академію YUKO який пропонує початківцям стилістам можливість дізнатися це найбільш інноваційний майстерність і зайняти свої перукарські здібності на наступний рівень.

Японський випрямлення волосся може бути застосована практично всіх типів волосся, тільки з одним винятком, що, будучи волосся в основному африканського походження, як волосся, можливо, не під інтенсивним процесом тепла. Цей процес буде мати ваш клієнт у кріслі протягом не менше 6 годин проходить шампунем, при інтенсивному нагріванні лампи, дме, квартира гладити, а потім повторення того ж процесу знову і знову.

Ця система випрямлення волосся поставляється з дорогою ціною починаючи від $ 300 – $ 800, який є гарною новиною для перукарів, і це тільки вимагає повторного росту підправити кожні 6 – 9 місяців, що є гарною новиною для ваших клієнтів, оскільки вони мають технічне обслуговування Безкоштовний гламурний і глянсовий вигляд волосся, принаймні 6 місяців, так що це ситуація перемоги перемоги для клієнта і перукаря.

Існує 72-годинний початковий процес подальших заходів, який ваш клієнт повинні дотримуватися для того, щоб повною мірою скористатися і насолодитися стійкі результати, досить просто керівні принципи, як контакт з водою, так як вони не будуть допущені до мити голову протягом декількох днів.

На закінчення YUKO академії пропонують свої стажування у США, Великобританії та Японії, і я хотів би закликати всіх професійних перукарів додати цей рядок в лук свій, як ці методи випрямлення волосся стають надзвичайно популярними і, схоже, воно все ще буде протягом тривалого часу в майбутньому.