Лазерна епіляція – ви теж можете мати гладке волосся вільної шкіри

Лазерна епіляція дає обіцянку легкої HairFree гладкої шкіри, але багато людей стурбовані про те, коштує процедура буде працювати на них. Насправді, лазерна епіляція стала постійним методом видалення волосся вибір для багатьох людей – питання про те, як добре лазерної епіляції буде працювати для вас залежить від кольору вашого волосся і колір вашої шкіри. Це тому, що світло від лазерного променя повинна пройти через шкіру і поглинається волоссям.

Колір волосся

Лазерна епіляція працює, блимає інтенсивний промінь світла в шкіру. Світло від лазерного променя поглинається темними об’єктами в шкірі, але проходить через світло objects.This призводить до темний пігмент, меланін, у волосяних фолікулах нагріву та пошкодження, а навколишня шкіра не змінюється.

Це означає, що чим темніше волосся, тим більше енергії поглинається, тому більш успішною вона є. З іншого боку, білого або блідо дуже мало волосся поглинати світлової енергії, і їх важко, якщо не неможливо лікувати за лазерної епіляції.

Колір шкіри

Хоча мало енергії лазера поглинається світлою шкірою, більш темна шкіра поглинає більше енергії з променя світла і нагріває більше. Це робить лазерну епіляцію більш серйозною проблемою для людей з темною шкірою, так як це необхідно, щоб уникнути попадання спалили шкіру або шрами.

Це не означає, що вона не може бути зроблено, тільки, що це має бути зроблено на більш низької потужності, щоб уникнути пошкодження шкіри, так що зазвичай для цього потрібно більше сеансів. Шукайте клініки, які використовують NDYAG лазер або IPL (інтенсивно пульсуюче світло) обладнання, як ці, як відомо, краще на темній шкірі. Насправді досягнення в області лазерних технологій видалення волосся означає, що, не маючи темною шкірою не заважає вам отримувати лікування.

Якщо у вас засмагла шкіра, то від від сонця або від використання автозагара, ви повинні почекати, поки засмага не зникла повністю, перш ніж піддатися лазерної епіляції, так як це збільшить ризик розвитку побічних ефектів, таких, як освіта міхурів і знебарвлення.

Вартість лазерної епіляції є проблемою для багатьох людей. Як лазерна епіляція стає все більш широко доступні, ціни неминуче спускається. При розгляді витрат, ви повинні пам’ятати, що вам потрібно кількість сеансів для досягнення постійного скорочення волосся. Лазерна епіляція впливає тільки на ті волоски, які знаходяться в активній фазі росту (так звана фаза анагена). У будь-який момент часу, близько 85% наших волосся в цій фазі, так що вам потрібно кілька сеансів, щоб убити волосся на всіх етапах росту. Чим світліше ваша шкіра і темніше волосся, тим менше лікування вам потрібно – люди, які є найбільш придатними, як правило, потрібно 6 процедур, тих, хто менш “ідеальних” кандидатів, можливо, буде потрібно 10 сеансів лікування, щоб бути ефективним, але число сесій вам потрібно буде також залежати від області тіла, щоб лікуватися.

Ви завжди повинні ходити по магазинах навколо кілька клінік, щоб отримати кращу пропозицію, але не піддавайтеся спокусі скоротити витрати за допомогою некваліфікованих практиком – Завжди переконайтеся, що процедура буде здійснюватися кваліфікованим фахівцем.

Завдяки останнім досягненням в лазерної технології видалення волосся, все більше і більше людей стають придатними кандидатами на цю процедуру. Ви теж можете попрощатися з гоління, вищипування і воском, і домогтися гладкою, HairFree шкіри ви бажаєте з лазерної епіляції.